Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Результати засідання XVI сесії міської ради


Також були присутні заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міськвиконкому, керівники міських підприємств, установ, організацій та керівники міських осередків політичних партій і громадських організацій.

На розгляд сесії вносилося 26 питань, основні з яких:

1. про затвердження звіту щодо виконання місцевого бюджету м. Шостка за 1 квартал 2008 року;
2. про внесення змін до місцевого бюджету м. Шостку на 2007 рік;
3. про хід виконання та внесення змін до середньострокової програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2008-2011 роки;
4. про міську програму стратегічного розвитку підприємств комунальної теплоенергетики та оптимізації схеми централізованого постачання м.Шостка на 2008-2012 роки;
5. про міську програму роботи з обдарованою молоддю на 2008-2010 роки;
6. про міську програму фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2008-2010 роки та інші питання.

З перших двох питань порядку денного, а саме: “Про затвердження звіту щодо виконання місцевого бюджету м. Шостка за 1 квартал 2008 року” та “Про внесення змін до місцевого бюджету м. Шостка на 2007 рік” виступила Олена Батраченко - начальник фінансового управління міськвиконкому.
З метою контролю за виконанням власних рішень депутати заслухали хід виконання середньострокової програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2008-2011 роки.

У першому кварталі 2008 року загальний обсяг випуску товарної продукції збільшився на 26,6% порівняно з відповідним періодом минулого року.
Довідково: по області, за цей же період, випуск продукції промисловості збільшився на 12,9%.
Збільшили обсяги виробництва 13 підприємств. Темпи приросту склали: казенний завод “Імпульс”-5,7%, ТОВ “ТСХ хімреактив”-10,3%, ТОВ “ШП “Харківенергоремонт”-10,4%, ВАТ “Шосткинський хлібокомбінат-11,3%, ВАТ “Полісся”-17,1%, ТОВ “Укрпроупровадження”-29,4%, ТОВ “Фармхім”-30,5%, ВАТ “Шосткинський міськмолкомбінат”-33,9%, ТВП ТОВ “Зодіак”-48,4%, ПП “Катунь”-54,7%, ПП “Ронік”-59,4%, ТОВ “Галант”-63,9%.
Скорочення обсягів випуску товарної продукції відбулося на 8 підприємствах. Найгірша ситуація спостерігається на ДНВП “Фотомаш”, обсяги виробництва якого за 3 місяці поточного року склали лише 4,6% від минулорічних.
На підприємства з виробництва харчових продуктів та напоїв припадає понад 58,3% промислового виробництва, обсяг продукції збільшився на 26,9% млн. грн. У хімічній промисловості, на яку припадає 21,3% промислового виробництва, випуск продукції зріс на 3,3 млн. грн. На підприємствах машинобудування виробництво впало на 523,5 млн. грн.

З метою представлення потенціалу Сумської області для потенційних вітчизняних та іноземних інвесторів підготовлені презентаційні матеріали щодо створення індустріального парку “Свема”.

За 1 квартал 2008 року всього зекономлено 1,12 тис. т.у.п. на суму 1193,8 тис. грн., вартість розробок і впровадження енергозберігаючих технологій склала 353,5 тис. грн. У тому числі бюджетними організаціями міста за цей період зекономлено на суму 16,2 тис. грн., вартість розробок і впровадження – 52,5 тис. грн.
Енергозберігаючі заходи запроваджують казенні заводи “Імпульс”, ТОВ “Плюс ЛТД”, ВАТ “Шосткинський завод хімічних реактивів”, ВАТ “Шосткинський хлібокомбінат”, ВАТ “Шосткинський міськмолкомбінат”, КП ВУВКГ,  ТОВ “ШП “Харьківенергоремонт”, ВАТ “Полісся”. Економія паливно-енергетичних ресурсів підприємствами міста за 1 квартал склала 1,096 тис. т.у.п., вартість зекономлених енергоресурсів становить 1177,5 тис. грн., вартість розробки та впровадження заходів з енергозбереження – 301,0 тис.грн.
Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника станом на 01.04 2008 року склала 1045,82 грн., що на 42,8% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року та на 20% у порівнянні з її розміром на початок року.
У промисловості середньомісячна заробітна плата за січень-березень 2008 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року зросла на 38,7%  і склала 1055,72 гривні.  
       
В місті триває процес роздержавлення та реформування відносин власності. За 1 квартал 2008 року приватизовано 4 об’єкти комунальної власності на суму 167,0 тис. грн.
На благоустрій міста, будівництво та реконструкцію об’єктів житлово-комунального господарства за три місяці поточного року використано 399,9 тис. грн.
Триває ремонт Державного краєзнавчого музею, протягом першого кварталу освоєно 60% запланованих коштів.

Ведуться роботи з капітального ремонту реанімаційного відділення дитячої лікарні, протягом першого кварталу виконано робіт на суму 94,0 тис. грн. із передбачених на рік 289,0 тис.грн. Продовжується реконструкція ЦРЛ, за три місяці поточного року виконано робіт на суму 74,0 тис. грн.

Проводиться капітальний ремонт приміщення Центру естетичного виховання, протягом першого кварталу освоєно 115,6 тис. грн.
Відкрито міський Центр соціально-психологічної реабілітації. Продовжується робота у Центрі медико-соціальної допомоги “Клініка, дружня до молоді”. Протягом першого кварталу її послугами скористалися 463 юнаків та дівчат. З 424 молодими людьми профілактична робота проведена в індивідуальній формі. Крім того, систематично проводяться лекції, семінари-тренінги.

Планується проведення реорганізації відділення ранньої медико-соціальної та трудової реабілітації дітей-інвалідів з ураженням нервової системи і психіки у Центр  соціальної реабілітації дітей-інвалідів. На даний час вивчається питання щодо впровадження в структурі цього Центру трьох напрямків надання соціальних послуг: перший напрямок – група раннього втручання; другий – надання послуг розумово відсталим дітям; третій – надання послуг дітям-інвалідам з іншою патологією.
У відділенні ранньої медико-соціальної та трудової реабілітації створено клас “Повір у себе” для розумово відсталих дітей, які не підлягають навчанню в загальноосвітній школі. З ними проводять заняття соціальний педагог, музичний керівник, психолог, логопед.
На даний час у Територіальному центрі по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян ведеться підготовча робота щодо відкриття відділення надання соціально-побутових послуг (перукарські послуги, прання білизни, здійснення санітарно-гігієнічних заходів), а саме: проводиться ремонт приміщення та придбання необхідного обладнання. За рахунок коштів спонсорської допомоги (122,0 тис. грн.) придбано автотранспортний засіб, пристосований для перевезення інвалідів.

З метою підвищення кваліфікації вчителів навчальних закладів міста на базі Молодіжного центру соціального партнерства та творчості проведено навчання для вчителів за програмою “Використання в роботі мультимедійних засобів” та підготовлено 30 вчителів за програмою “Intel”: навчання для майбутнього”.
У березні поточного року делегація міста взяла участь у туристичній виставці, яка відбулася у Сумському обласному театрі драми та музичної комедії ім. Щепкіна. Підготовлено інформації про Шосткинський державний краєзнавчий музей, яка ввійде до книги “Україна туристична”. Проводиться робота з підбору матеріалу для створення постійно діючої виставки щодо вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Створено робочу групу, яка займається підготовкою брошури про трагічні події 1932-1933 років в Україні.

За 1 квартал 2008 року видатки на проведення молодіжних заходів склали 5,1 тис. грн. Проведено: міський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, конкурс художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів міста; конкурсно-розважальні програми “Масляна” на базі Шосткинського професійного ліцею сфери послуг, “Весняні розваги” на базі Вищого професійного училища 19, до Дня святого Валентина, “Таланти багатодітної родини”. З великим успіхом пройшла пересувна акція “Молодь за здоровий спосіб життя”.
Хореографічний колектив “Світанок”  хіміко-технологічного коледжу ім. І. Кожедуба взяв участь у Міжнародному фестивалі “Слав’янський кубок” у м. Санкт-Петербург.
Відділом фізичної культури і спорту в 1 кварталі поточного року проведено 20 спортивно-масових заходів: першість міста по ковзанярському спорту, з шорт-треку, з лижних гонок, з боксу, турнір з шахів пам’яті Герасина, з шашок серед школярів, з міні-футболу серед ветеранів. З успіхом пройшла міська спартакіада ім. І. Кожедуба та Всеукраїнські змагання ковзанярського спорту.

Заслухавши хід виконання середньострокової програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2008-2011 роки, депутати внесли зміни до неї.
На сесії буди затверджені три нові міські програми.

Депутати міської ради взяли до відома відповіді на депутатські запити, що надійшли у ході попередніх сесій міської ради, розглянули цілу низку земельних та майнових питань.

З усіх питань, внесених на розгляд сесії міської ради, прийняті відповідні рішення.


23.06.2008 10:07

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"