Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 07.07.14

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 7 липня 2014 року відбулась чергова апаратна нарада.
Про надання  міськрайцентром зайнятості соціальних послуг незайнятому населенню м. Шостка за 6 місяців 2014 року доповів заступник директора  центру зайнятості  Микола Чернов.

 

 

 

 

Законами України «Про зайнятість населення» та «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» визначені наступні соціальні послуги, які надаються службою зайнятості:  

- професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації у
професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в
навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в
установах, організаціях;

- профорієнтація;

- пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі
шляхом   організації  громадських робіт  для   безробітних  у  порядку,
встановленому Кабінетам Міністрів України;

- надання роботодавцям,  які  працевлаштовують  громадян,  що  мають
додаткові    гарантії    у    сприянні    працевлаштуванню,    компенсації
фактичних витрат по сплаті єдиного соціального внеску;

- надання   роботодавцям   -   суб'єктам   малого    підприємництва,    які
працевлаштовують   безробітних,   компенсації   фактичних   витрат   по
сплаті єдиного соціального внеску;

- надання  громадянам  віком  старше  45  років,   страховий  стаж  яких
становить    не    менше    15    років,    ваучера    для    підтримання    їх
конкурентоспроможності      шляхом      перепідготовки,      спеціалізації,
- підвищення    кваліфікації   за   професіями   та   спеціальностями   для
пріоритетних видів економічної діяльності;

інформаційні       та       консультативні        послуги, пов'язані з працевлаштуванням;

- виплата допомоги по безробіттю.

 

Кількісні показники надання соціальних послуг центром зайнятості населенню міста відображені в Програмі зайнятості населення на період до 2017 року.

 

Упродовж 1 півріччя 2014 року послугами Шосткинського міськрайонного центру зайнятості скористалися 4135 громадян міста, що на 87 осіб більше ніж за аналогічний період 2013 року.

У відповідності із завданнями, покладеними на службу зайнятості, з метою задоволення поточних та перспективних потреб роботодавців у кваліфікованих робітниках міськрайцентром зайнятості у звітному періоді було організовано професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації для 245 безробітних громадян. Для проходження професійного навчання 11 жителів міста, яким виповнилося 45 і більше років, отримали

ваучер  (кошти)  на навчання  або  підвищення  кваліфікації.  Професійною підготовкою охоплено 53,5% від прогнозованої кількості осіб на 2014 рік.

 

Профорієнтаційними послугами Шосткинського міськрайонного центру зайнятості скористалися 2597 осіб.

Працівниками центру зайнятості надавалася допомога молоді в усвідомленому виборі професії, яка має попит на ринку праці. Для учнів загальноосвітніх шкіл міста було організовано та проведено 13 профорієнтаційних уроків для 395 старшокласників міста.

 

Для 67 осіб з числа молоді в центрі зайнятості були проведені тематичні профорієнтаційні семінари «Молодь на ринку праці» та «Особливості зайнятості молоді».

 

Упродовж 6 місяців поточного року до центру зайнятості роботодавцями було подано 1123 вакансії для працевлаштування громадян, які шукають роботу. У звітному періоді спостерігається зниження на 13,8% кількості вакансій, заявлених роботодавцями до центру зайнятості. За допомогою Шосткинського міськрайонного центру зайнятості було працевлаштовано 721 особу ( плановий показник - 2055 осіб ). Підприємницьку діяльність з отриманням коштів зареєстрували 13 безробітних громадян - мешканців міста. На новостворені робочі місця з компенсацією роботодавцям витрат по сплаті єдиного соціального внеску працевлаштовано 5 зареєстрованих у центрі зайнятості безробітних осіб. Всього упродовж звітного періоду 12 роботодавців міста отримали компенсацію витрат по сплаті ЄСВ у сумі 34,5 тис. грн. за 18 працевлаштованих безробітних.

 

У звітному періоді ' послугами міськрайцентру зайнятості користувалася 101 особа з обмеженими фізичними можливостями. На заявлені роботодавцями вакансії для інвалідів було працевлаштовано 25 осіб. Станом на 01.07.2014 на обліку перебуває 55 людей з інвалідністю. Всі вони беруть участь в заходах, що проводить центр зайнятості та отримують інформаційні, профорієнтаційні послуги та соціальні виплати, у тому числі проходили професійне навчання, беруть участь у роботах тимчасового характеру.

Значна увага в роботі центру зайнятості приділялась організації і проведенню громадських та інших робіт тимчасового характеру.

 

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 328 осіб, що складає 76,3% передбачених до участі по Програмі зайнятості населення міста у 2014 році. Із загальної чисельності, 320 безробітних взяли участь у громадських роботах, які є суспільно-корисними для громади міста, 8 безробітних взяли участь в роботах тимчасового характеру за кошти підприємств.

 

Міськрайцентром зайнятості з КП «Шостка -Зеленбуд» укладено 9 договорів про організацію громадських робіт та фінансування їх організації.

 

Зазначені роботи проводились за кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та місцевого бюджету пропорційно. На фінансування організації громадських робіт витрачено коштів на загальну суму 291,6 тис. грн. ( Сума в кошторисі міста -175, тис.грн )

На 1 липня 2014 року на обліку в міськрайонному центрі зайнятості перебувало 1765 зареєстрованих безробітних громадян міста, що на 12,1% більше ніж на відповідну дату 2013 року.

Протягом січня - червня поточного року у Шосткинському міськрайцентрі зайнятості допомогу по безробіттю отримували 2,0 тис. міських мешканців. У поточному році мінімальний розмір допомоги по безробіттю для незастрахованої особи складає 544 гривні, а для застрахованої особи - 936,64 гривні.

 07.07.2014 09:56

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"