Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Рішення XXVІІ сесії VІ скликання "Про внесення змін та доповнень до міської програми соціального захисту окремих категорій громадян та фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів, інших установ та закладів"

Рішення XXVІІ сесії VІ скликання від  24.09.2014 "Про внесення змін та доповнень до міської програми соціального захисту окремих категорій громадян та фінансової підтримки громадських

організацій ветеранів та інвалідів, інших установ та закладів".

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою соціальної підтримки військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Доповнити  розділ 5 «Перелік завдань, заходів Програми та результативні показники» міської програми соціального захисту окремих категорій громадян та фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів, інших установ та закладів, затвердженої рішенням XXV сесії міської ради VI скликання від 15.07.2014,  пунктом 13 та викласти його у такій редакції:  

. Звільнити на період з 01 вересня 2014 року по 01 березня 2015 року від сплати за житлово-комунальні послуги (послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (на санітарну норму), водопостачання та водовідведення, вивіз твердих побутових відходів) за місцем реєстрації військовослужбовців, які призвані та були відряджені для  виконання  службових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

 Звільнення військовослужбовців від сплати за житлово-комунальні послуги ((послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (на санітарну норму), водопостачання та водовідведення, вивіз твердих побутових відходів) здійснювати на підставі підтверджуючих документів шляхом відшкодування коштів підприємствам - надавачам послуг.».

 

2. Доповнити пункти 1, 2 розділу 6 «Напрями діяльності та заходи Програми» після цифри «12» цифрою «13».

  1. Допомога, передбачена розділом 5 надається на підставі рішення виконавчого комітету в межах коштів, передбачених місцевим бюджетом; допомога, передбачена пунктом 13 надається згідно заявки управління праці та соціального захисту населення в межах коштів, передбачених місцевим бюджетом.»

 

4. Доповнити п.1 розділу 5 «Перелік завдань, заходів Програми та результативні показники» та графу 3 додатку 2 «Напрями діяльності та заходи Програми» міської програми соціального захисту окремих категорій громадян та фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів, інших установ та закладів, затвердженої рішенням XXV сесії міської ради VI скликання від 15.07.2014, абзацем у такій редакції: 

«- військовослужбовцям, які призвані та були відряджені для  виконання  службових завдань у зоні проведення антитерористичної операції, - у розмірі 500 грн.

Допомога надається на підставі особистої заяви військовослужбовця (або заяви повнолітнього члена сім’ї за місцем реєстрації або проживання військовослужбовця), відповідної довідки з місця перебування у зоні проведення антитерористичній операції.».

 

5. У зв’язку з прийняттям цього рішення п.4.1. міської програми соціального захисту окремих категорій громадян та фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів, інших установ та закладів, затверджений рішенням XXVІ сесії міської ради VI скликання від 22.08.2014 вважати таким, що втратив чинність.

 30.09.2014 10:54

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"