Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Відбулось чергове засідання оперативного штабу

 

Сьогодні, 28 травня,  у виконкомі міської ради відбулось чергове засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

 Керівник робочої групи  міністерства оборони, яка прибула вчора до Шостки,   полковник Гущин С.Л.  повідомив, що  проведено огляд всіх наявних  місць забруднення.  Наразі опрацьовуються варіанти безпечного методу ліквідації речовин гептильної групи, розглядається питання щодо залучення до ліквідації наслідків НС спеціальної техніки, інших технічних засобів, які дозволять безпечно провести ці заходи. Було повідомлено, що екологічний центр міноборони готовий проводити спеціальний лабораторний аналіз з виявлення цих речовин.

  

В свою чергу міський голова Нога М.П. висловив вдячність міністру оборони за те, що він  оперативно відреагував на звернення міської влади та створив робочу групу, зазначивши, що самотужки вирішити проблему по вивезенню та ліквідації гептило - вмісної суміші, яка знаходиться на території «Елги» місто не в змозі. 

 

Начальник другого державного пожежно-рятувального загону м. Шостки

Печений В.М. розповів, що вчергове були проведені заміри стану повітря Лазарівського мікрорайону. Забруднення повітря небезпечними хімічними речовинами не виявлено.

У центральному магазині мікрорайону розміщена карта хімічного забруднення та проведена роз'яснювальна робота серед населення щодо користування картою.

 

Начальник Шосткинського міськрайонного відділення ДУ «Сумський обласний лабораторний центр  Держсанепідемслужби в Сумській області»  Хаміцевич    І. Д. озвучила результати аналізів проб піску на хлороорганічні пестициди, взяті у садочках міста. Усі 13 проб піску без перевищення вмісту цієї хімічної речовини. Пісок може використовуватися в дошкільних навчальних закладах без обмежень. Розпочато дослідження 21 проби піску з міських пісочниць.

Проба води з озера в 5-му садівничому масиві, взята на прохання громадян, також не містить хлорорганічних пестицидів.

 

  

За інформацією головного лікаря ЦРЛ   Штогрина О.Т, медичні працівники завершили    подворовий обхід   в Лазарівському мікрорайоні. Було відвідано 458 дворів з приблизною кількістю проживаючих в них 624 громадянами. 535 лазарівців оглянуто. Стан здоров’я оглянутих людей задовільний. 

 

Порівняно кількість звернень в квітні-травні поточного року  з аналогічним періодом в минулому році. Кількість звернень приблизно однакова. В квітні 2014 року було зареєстровано 59 звернень, в травні 2014 року – 55.  В квітні 2015 року було зареєстровано 63 звернення, в травні –  56.

 

Головний лікар наголосив на тому, що будь-яка людина, яка почуває себе погано, обов’язково повинна звернутися до лікувального закладу. Якщо ця людина  пов’язує стан свого здоров’я з наслідками НС, вона повинна повідомити про це лікаря. Ця інформація буде занесена до лікувальної справи та, в разі необхідності, пацієнт буде направлений на додаткове обстеження.   28.05.2015 19:52

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"