Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

В Остроушках вшанували пам'ять загиблих земляків

22  вересня2015 року біля  пам'ятних знаків на братських могилах в районі с. Остроушки Шосткинського району,   в рамках відзначення Дня партизанської слави України,  відбувся мітинг-реквієм "Зірниці памяті".

 

У період з 1941 по 1943 рік  на цьому місці  проводилися масові розстріли  військовополонених, партизанів, підпільників, мирних жителів. За допомогу партизанам  були розстріляні всі мешканці села Білоусівка. На цьому місті  були знищені люди за національною приналежністю – євреї, роми.  За деякими оцінками в чотирьох братських  могилах  поховано кілька тисяч чоловік.

 

Аби вшанувати пам’ять загиблих біля пам’ятних знаків зібрались керівництво  Н.-Сіверського,  С.-Будського та Ямпільського  районів, члени міських та районних  ветеранських організацій,  молодь, громадськість.

 

На мітингу виступили   голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров , помічник  народного депутата України Ігоря Молотка   Альона Шульга, голова міської організації ветеранів Євген Червонний,  депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев, представники  «Шосткинського єврейського благодійного фонду  Хесед Шолом», голова фонду  Вікторія Неклюдова та Юрій Трахтенберг, голова Коротченівської сільської ради  Михайло Линок, депутат Шосткинської районної  ради Лідія Литвиновська

 

Виступаючі говорили про необхідність збереження пам’яті про трагічні сторінки нашої історії, патріотизм, любов до Батьківщини, спадкоємність поколінь та бажали всім мирного неба.  

 

«…Я розраховую  на молодь, розраховую на 21- е  століття. Ми повинні навчитись жити без конфліктів, ми повинні навчитись жити без війни, жити в мирній державі і мирному світі!» - наголосив, виступаючи  шосткинський міський голова Микола Нога.

 

Микола Нога висловив подяку сільському голові  села Коротченкове Михайлу Линку   та сільській громаді  за збереження пам’ятних  знаків в доглянутому стані.    

 

По закінченню мітинга міський голова повідомив,  що саме сьогодні, в День партизанської слави, надійшла інформація, що в  білоруському місті Брест знайшли літак часів Другої світової війни з останками шосткинця Черкай Володимира Івановича, який пропав без вісті в 1944 році.  Микола Нога зазначив, що буде проводитись  пошук рідних нашого земляка. 

 

 

 Учасники урочистостей вшанували пам'ять жертв фашизму хвилиною мовчання. До братських могил були покладені квіти 

 

 22.09.2015 18:22

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"