Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Заслухано звіт про роботу організаційного відділу

11 січня 2016 року на апаратній нараді  при міському голові було заслухано звіт начальника організаційного відділу міської ради Надії Трубачової, яка ознайомила присутніх з результатами роботи відділу за 2015 рік. 

 

 

Про роботу організаційного відділу Шосткинської міської ради за 2015 рік

 

 

Організаційний  відділ є виконавчим органом міської ради, підзвітний і підпорядкований раді, що його утворила, її виконавчому комітету, міському голові, секретарю міської ради, керуючому справами виконкому.

 

Організаційний відділ  ради протягом 2015 року діяв згідно з вимогами Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про доступ до публічної інформації», «Про вибори народних депутатів України», іншими розпорядчими актами Президента України та вищестоящих органів, розпорядженням міського голови,  іншими нормативними актами та Положенням про організаційний відділ  у відповідності до посадових інструкцій працівників відділу.

 

Основними завданнями відділу є здійснення організаційного забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, сприяння  взаємодії і зв’язків з територіальною громадою міста - органами самоорганізації населення, реалізація завдань державної кадрової політики, участь  в організації проведення культурних  заходів в місті.

 

В  2015  році  відділом  було  організовано проведення  8  сесій  міської ради  (9 пленарних засідань),  на яких було  прийнято  106 рішень в т.ч. 12 міських програм. Відповідно оформлено 9 протоколів сесій міської ради.          Згідно  Регламенту роботи Шосткинської міської ради організаційний відділ контролює питання своєчасного розгляду депутатських звернень (19) та депутатських запиті в(12), а також рішень міської ради, контроль за виконанням яких покладено на постійні депутатські комісії.

 

Всього на контролі у постійних депутатських комісій 21 рішення, в тому числі 12 ,що були прийняті в 2015 році.

 

Відділ постійно надає методичну і практичну допомогу депутатам  в проведенні засідань постійних та тимчасових комісій, в 2015році було  організовано проведення 23 засідань, оформлена відповідна кількість протоколів.

 

Всі проекти  рішень надаються депутатам міської ради електронною поштою, у разі її відсутності - в паперовому вигляді. 

 

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»  рішення ради надаються для оприлюдненняі на веб-сторінці сайту міської ради у встановлені законодавством терміни.

 

За 2015 рік  надано 246 рішень міської ради згідно списку розсилки, засвідчено та видано заявникам   655 витягів  із рішень.

Підготовлено 8 рішень міської ради,4 рішення виконкому, 9 розпоряджень міського голови про скликання сесій, 2 розпорядження про помічників-депутатів Шосткинської міської ради. 

 

 Організаційним відділом щоквартально надається інформація до обласної ради та  облдержадміністрації  про прийом громадян обласними депутатами,  про щотижневі заходи, плани міського голови та заступників міського голови  на тиждень, інформація про заплановані засідання міської ради та виконкому на  черговий місяць.

 

Постійно проводиться робота по уточненню днів народження керівників області  та міста, відзначення  ювілейних дат, проводиться прийом громадян.

 

Одним із напрямків роботи організаційного відділу є забезпечення зв’язку виконкому міської ради з органами самоорганізації населення.

 

На сьогодні в приватному секторі міста діє 40 квартальних комітетів, де проживає близько 13 тисяч жителів. Їх діяльність проводиться згідно з затвердженою  міською радою в 2012 році програмою підтримки діяльності органів самоорганізації населення на 2012 – 2016 роки.

 

Мета програми – налагодження конструктивної співпраці міської ради, її виконавчого комітету, управлінь та відділів через голів квартальних комітетів з населенням міста, активне залучення мешканців приватного сектора до життя міста. Голови квартальних  комітетів  постійно  допомагають  у  вирішенні  соціальних проблем громадян, в межах своїх повноважень надають послуги населенню.

 

Це  надання  довідок  з  місця  проживання,  складання  актів  для  отримання матеріальної допомоги при похованні та тимчасової відсутності, побутові характеристики, довідки про склад сім'ї для оформлення субсидії, довідки на отримання твердого палива для  пічного  опалення  та  інші.  Цілеспрямована  робота  органів  самоорганізації  населення  дає можливість  постійно  підтримувати  зв'язок  між  виконавчою  владою  та населенням,  який   ґрунтується  на  засадах  довіри  та  співпраці.  Голови квартальних комітетів постійно ведуть прийом громадян з особистих питань.

 

В 2015 році до організаційного відділу звернулось понад 5 тисяч мешканців приватного сектору ( в 2014р.- 3,5 тисячі) для засвідчення довідок від голів квартальних комітетів.  

 

У  2015  році було проведено 4 семінари-навчання з керівниками органів самоорганізації населення за участю міського голови, секретаря міської ради, керівників житлово-комунальних служб міста,ветеринарної служби, служби дільничних інспекторів, управління праці та соціального захисту населення, «Енергозбут», «Міськсвітло» та іншими керівниками. Під час їх проведення голови комітетів  отримали інформацію про нове в законодавстві щодо соціального захисту населення, ознайомились з порядком надання довідок до відділу соціальної допомоги для отримання допомог та субсидій, поспілкувались з керівниками служб,  проінформували про проблеми  мешканців своїх  кварталів.

 

В ході діалогу голови комітетів, в свою чергу,  інформують усіх керівників житлово-комунальних служб про проблеми , які виникли на території своїх та квартальних комітетів. За результатами обговорення протокольні доручення, надані міським головою  направляються  керівникам відповідних служб для  реагування та  виконання. 

 

З метою  запобігання  правопорушень  мешканцями,  забезпечення правопорядку  на  вулицях  кварталів,  голови  квартальних  комітетів співпрацюють з правоохоронними органами,  із службою у справах дітей, фахівцями з соціальної роботи ЦССМ, інформуючи  про  сімейні конфлікти, про  випадки порушення  прав  дітей,  виявленню  неблагополучних  сімей. 

 

В 2016 році закінчується дія програми   підтримки діяльності органів самоорганізації населення на 2012 – 2016 роки. Організаційним відділом буде проводитися робота по розробленню  нової відповідної програми.

 

Очолюють  квартальні комітети люди поважні, ініціативні, небайдужі до людей та їх проблем, які займають активну життєву позицію.

 

Щоквартально головам квартальних комітетів надається матеріальна допомога, канцелярські товари,бланки довідок про склад сім’ї, видані нові печатки.                   

 

Міський голова вітає голів квартальних комітетів з визначними датами та ювілеями, нагороджує почесними грамотами та подарунками з нагоди ювілеїв, виконком  запрошує на всі культурні заходи, які проводяться в місті, щоб ці люди не почували себе осторонь життя.

 

З  метою  підвищення  рівня  активності населення  у  загальноміських  заходах  та  культурному  розвитку  міста,  було проведено свята в 3-х мікрорайонах нашого міста.

 

Протягом звітного періоду організаційним відділом постійно проводилась робота по залученню депутатів,голів квартальних комітетів та мешканців міста до участі у суботниках   з благоустрою та санітарного очищення територій, благодійних акціях, загальноміських  заходах.

 

 

 

Начальник організаційного відділу                                         

 Н.Ф.Трубачова13.01.2016 08:10

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"