Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

388 випадків захворювання на ГРВІ серед дітей за три дня

Кількість хворих на грип та гострі вірусні респіраторні інфекції росте з кожним днем. Лікарі не стали чекати перевищення епідпорогу і відправили школярів міста на карантин. Тому, що саме діти переважно стають жертвами сезонного ГРВІ. Лідія Решетник, завідуюча педіатричним поліклінічним відділенням озвучила цифри статистики захворюваності за останні два тижні: « С 21 по 26.11  — було зареєстровано 349 випадків захворювань на ГРВІ, на минулому тижні – 495, за три дня цього тижня – 388 випадків».

 

Лікар повідомила, що різке підвищення захворюваності спостерігається з  понеділка 28 листопада. Різко збільшилась кількість викликів лікарів додому, та звернень до лікарів у дитячу поліклініку. На 14 дільницях наразі працює 8 педіатрів. «У нас було більше 20 викликів на кожного лікаря. На прийомі вже не було талонів. У минулий понеділок я прийняла 87 хворих, у цей понеділок – 81. Це дуже велике навантаження», — говорить про роботи дитячої поліклініки Лідія Григорівна.

 

На даний момент на стаціонарі перебуває один хлопець 13 років у якого підтверджений діагноз грип А. Хвороба передається від недужої людини до здорової і протистояти вірусу надзвичайно складно, навіть загартованому організму. Лікарі закликають у випадку занедужання  не займатись самолікуванням, а звертатись до медичних закладів, аби зупинити хворобу та уникнути ускладнень.

 

Для профілактики ГРВІ та грипу лікарі радять уникати скупчень людей – аби зменшити вірогідність контактів із хворими людьми, частіше мити руки з милом, робити вологе прибирання приміщень. 

 

Євген Марков, лікар відділу санепідемнагляду Управління Держпродспоживслужби у м. Шостка назвав группи людей, які найчастіше стають жертвами респіраторних захворювань: «Найчастіше хворіють вагітні жінки, діти від 1 року до 5, люди похилого віку від 60 років».

Лікарі відмічають, що сезонне збільшення захворюваності на грип на ГРВІ явища щорічне. Наразі у 9 районах Сумської області вже введено карантин. У Шосткинському районі діти продовжують навчання. Лікарі закликають своїх колег медпрацівників дошкільних навчальних закладів та закладів профтех-освіти бути уважними до дітей. Адже одна хвора дитина може відправити на лікарняний півгрупи. Лікарі констатують, що карантин вже дав перші результати і кількість звернень на четвер 8 грудня  зменшилась.09.12.2016 22:28

Источник: Шостка - ньюз http://www.shostka-news.com/388-vipadkiv-zahvoryuvannya-na-grvi-sered-ditej-za-tri-dnya/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"