Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

3 ГРУДНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ

Третього грудня українське суспільство зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами. Зазначена категорія людей постійно потребує уваги, турбот та розуміння.

 

Проведення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів спрямовано на посилення уваги суспільства до проблем інвалідів, захисту їх прав, благополуччя, переваг, які воно отримує від інвалідів в політичному, соціальному, економічному та культурному житті.

 

Станом на 1 грудня 2016 року в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області на обліку перебуває 31896 пенсіонерів, з них 2082 пенсіонера по місту та 533 пенсіонера по району, отримують пенсію по інвалідності. Середній розмір пенсії зазначеної категорії громадян по місту становить 1438,40 грн., по району 1402,38 грн.

 

Велика увага працівників управління спрямована на поліпшення пенсійного забезпечення особливої категорії непрацездатних – це інвалідів війни, яких на пенсійному обліку в управлінні перебуває 144 особи по місту, 31 особа по району. Середній розмір пенсійної виплати цієї категорії громадян на сьогодні для інвалідів війни І групи - по місту складає 4017,59 грн., по району 3869,12 грн.; для інвалідів війни ІІ групи — по місту 3756,49 грн., по району 3784,31 грн; для інвалідів війни ІІІ групи — по місту 3163,46 грн., по району 3168,66 грн.

 

Пенсійне забезпечення інвалідів здійснюється згідно з законами України “Про пенсійне забезпечення”, “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, а також іншими законодавчими актами.

 

Тому відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день 3 грудня, а й кожного дня не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги.02.12.2016 15:30

Источник: Пенсійний фонд http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"