Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

445,5 тис.грн. сплатили до бюджету власники ліцензій

Протягом чотирьох місяців цього року власники ліцензій на торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами Шосткинщини, Ямпільщини та Середино-Будського району області  сплатили до бюджету 445,5 тис.грн.   Ці платежі складають внески власників дозволів на роздрібний продаж цієї продукції .

Власники ліцензій Шостки та району , а це 85 суб’єктів господарювання (СГ) , як юридичних так і фізичних осіб-підпиємців сплатили в бюджет 374,6 тис.грн. Отримали ліцензії  на роздрібну торгівлю алкогольними напоями 42 СГ, тютюновими виробами – 43 СГ.

В Середино-Будському відділенні Шосткинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області  8 СГ отримали ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 7 СГ на роздрібну торгівлю тютюновими виробами , сплативши при цьому 42,3 тис.грн..

В Ямпільському відділенні Шосткинської ОДПІ 10 СГ отримали ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 10 СГ на роздрібну торгівлю тютюновими виробами. В бюджет поступило при цьому 28,6 тис.грн..

В поточному році жодному продавцю алкогольних напоїв та тютюнових виробів  за  порушення законодавства не були анульовані  ліцензії.

У 2014 році було проведено 2 фактичні перевірки господарських одиниць, в ході яких було встановлено порушення порядку ведення обліку товарів за місцем реалізації та виявлено факт реалізації тютюнових виробів без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.  Загальна сума штрафів  склала 2 тис. грн.

 Нагадаємо, що з 1 вересня 2013 року запроваджено марки акцизного податку нового зразка для алкогольних  напоїв та тютюнових виробів із посиленим захистом від підробки, що дозволить посилити державний контроль за обігом алкоголю та тютюнових виробів, а також захистити життя та здоров’я громадян.   13.05.2014 09:39

Источник: Шосткинська об'єднана державна податкова інспекція http://www.shostka-rada.gov.ua/organy_vlady/shostkinska_mdpi/podatkova/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"