Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Місцеві вибори 2015

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Державні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Державний реєстр виборців

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

ПЛАНИ РОБОТИ 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

 

   

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА 

 

 

 ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

 ПРЕДСТАВНИЦТВО

 ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

КАРТА ШОСТКИ

 

 

 

 

50 років музею

 

 

 

 

 

 

 

Сталіна Дмитрівна Кушнірова, почесний громадянин нашого міста, першою привітала працівників музею з ювілеєм.Після закінчення відеоекскурсу та музичного подарунку від дитячого колективу під керівництвом Лариси Шамро гості почали виходити на імпровізовану сцену та висловлювати свої поздоровлення.Першим виступив Ігор Молоток, народний депутат України. Від зробив 2 дуже цінні подарунки: копію однієї із найперших карт Шостки, точніше того поселення, де проживали працівники порохового заводу; і багатофункціональний пристрій EPSON для повсякденної роботи працівників.Заступник міського головм Валерій Глушан та начальник відділу культури і туризму  Ігор Фатун привітали музей від місцевої влади та вручили у подарунок 19-дюймовий монітор. Багатьом працівникам вони вручили грамоти від управління культури Сумської ОДА, Шосткинського міського голови та відділу культури і туризму ШМР.Не залишились у стороні і краєзнавці, привітання від яких висловив на сцені Віктор Терлецький. Він виступив з ініціативою започаткувати випуск музейного вісника, де б публікувались свіжі краєзнавчі доробки наукових працівників.

Депутат Шосткинської міської ради Алла Ковальова, що брала безпосередню участь в ремонті музею, також не залишилась байдужою. За допомогою її подарунка найближчим часом в музеї можна буде користуватись безкоштовним інтернетом.

Дуже оригінальний подарунок зробив виконавчий директор ВАТ АК "Свема": кінокамери та и фотоапарати, в яких в минулому використовувалась киноплівка легендарної фабрики. Ці експонати займуть гідне місце в експозиції відділу "Кінофототехніка".Від представників освіти привітання пролунали від начальника Шосткинського центру естетичного виховання Володимира Кисільова та начальника відділу освіти Наталії Сергейко, які вручили музею розкішну вазу для квітів.Ще від багатьох пролунали поздоровлення. То були багаточленні друзі музею: і колеги з Глухівського музею археології, і колеги з музею с. Ображиївка, і представники від православної єпархії, і друзі з Шосткинської дитячої школи мистецтв, і керівництво центральної бібліотечної системи ім. Л. Толстого, і представники з Шосткинського центру культури і дозвілля, і директор Шосткинської гімназії, і представники Шосткинського гуртку стендового моделювання, і представники Шосткинської спілки воїнів-інтернаціоналістів Афганістану і, звичайно, колеги з дитячої школи мистецтв та музичної школи № 2. Усі виступаючі дарували музею цікаві та оригінальні подарунки.

Сергій Грива, член Національної спілки фотохудожників України, подарував  музею фотозбірники та вручив Миколі Кокшайкіну, науковому співробітнику відділу "Кінофототехніка" грамоту.Дмитро Бондаренко, голова пошукового загону "Родина" подарував в історичну експозицію свою останню знахідку: уламки німецького автомату Mp-40, що орієнтовно датується 41-м роком.У фінальному слові директор музею Наталія Марченко подякувала усіх присутніх за щирі слова і винесла останній подарунок: торт з цифрою 50 від шосткинського хлібокомбінату.

На сам кінець ведучий Євген виконав під гитару веселу ліричну пісню.29.09.2013 08:40

Источник: Міський краєзнавчий музей http://shostmus.ucoz.ua/publ/50_rokiv_muzeju/1-1-0-130
 
 
 
 
КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ 
 
 
 ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ВІДЕОРОЛІК

МІСТА  ШОСТКА

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

ПРОМИСЛОВИХ

ПІДПРИЄМСТВ МІСТА

 СТАТИСТИКА  

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НС 

 

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

СЛУЖБА У СПРАВАХ 

ДІТЕЙ

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ

СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї,ДІТЕЙ 
ТА МОЛОДІ


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ 

освіта

ЦЕНТРАЛЬНА

РАЙОННА ЛІКАРНЯ 

црл шостка

ШОСТКИНСЬКА ОДПІ 

ШОСТКИНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

пенсионный фонд шостка

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА  

ОРГАНІЗАЦІЯ УСВА

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"