Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

64 перемоги вибороли шосткинські школярі на третьому етапі учнівських олімпіад

З 13 січня по 12 лютого проходив третій епап всеукраїнських учнівських олімпіад. 962 учня з 7 по 11 клас  Сумської області взяли у ньому участь, одержали перемогу з яких 462 школяра. Серед переможців — 58 перших, 135 других, 269 третіх місць. Шосткинські школярі показали високі результати поступившись тільки місту Суми, зазначила  Наталія Сергейко — начальник управління освіти: «Учні Шостки здобули 64 перемоги. Всього приймало участь 99 школярів. Суми на першому місці, Конотоп на третьому.  В цьому році маємо на два переможці більше, ніж в минулому році».

 

Найбільше переможців підготувала школа-ліцей – 30 чоловік. Це найкращий результат в області за результатами змагань. Школа ліцей є лідером олімпіадного руху в області четвертий рік поспіль. Сімнадцять переможців, як і в минулому році  підготували педагоги гімназії, що дало змогу навчальному закладу вже в третє увійти до п’ятірки кращих в області навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми.

 

Найкращі результати діти продемонстрували з хімії – 9 переможців, історії – 6 переможців, англійська мова – 7 переможців, фізика – 5 переможців, інформаційних технологій – 4 переможця. Прикметно, що 10 шосткинських учнів вибороли по два переможні місця на третьому етапі олімпіад.

 

До участі в третьому етапі олімпіад, учнів готували 55 педагогів. В четвертому етапі учнівських олімпіад, прийме участь 10 учасників з восьми навчальних предметів.27.03.2017 15:09

Источник: Шостка - ньюз http://www.shostka-news.com/64-peremogi-viboroli-shostkinski-shkolyari-na-tretomu-etapi-uchnivskih-olimpiad/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"