Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

АМУ підтримує законопроект про передачу органам місцевого самоврядування повноважень з встановлення тарифів у сфері ЖКГ

На розгляді парламентського Комітету з питань будівництва, містобудування і ЖКГ перебуває законопроект «Про внесення змін до деяких Законів України щодо регулювання діяльності підприємств у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» №9424. Основною його метою є передача повноважень з ліцензування та встановлення тарифів у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення від НКРЕКП до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Зміни передбачають, що НКРЕКП здійснюватиме ліцензування виключно господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках, та встановлюватиме тарифи на виробництво теплової енергії для підприємств-виробників.
Ліцензування всіх інших суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення здійснюватимуть Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міська державна адміністрація, а тарифи встановлюватимуть органи місцевого самоврядування.
Асоціація міст України надіслала Комітету лист на підтримку проекту Закону «Про внесення змін до деяких Законів України щодо регулювання діяльності підприємств у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» № 9424.
 
Лист АМУ (завантажити)
 
Нагадаємо, Асоціація міст України регулярно наголошує на необхідності максимальної передачі органам місцевого самоврядування повноважень з встановлення тарифів на комунальні послуги. Це питання неодноразово обговорювалося на Загальних зборах та засіданнях Правління АМУ. У жовтні 2018 року АМУ надіслала лист до Мінрегіону, в якому повідомила, що підтримує повну передачу повноважень з встановлення тарифів на теплову енергію, централізоване водопостачання та водовідведення від НКРЕКП до органів місцевого самоврядування.​
 
Галузь: 


23.01.2019 10:28

Источник: АМУ https://www.auc.org.ua/novyna/amu-pidtrymuye-zakonoproekt-pro-peredachu-organam-miscevogo-samovryaduvannya-povnovazhen-z
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"