Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення

 МедіаАпаратна нарада 03.02.14

Під час  апаратної   наради  були  підведені  підсумки роботи  відділу комунальної власності у 2013 році.

 

Інформував присутніх з цього питання  начальник відділу комунальної власності  Запівахін  В.В.

 

Доповідач повідомив,  що основними напрямками роботи  відділу комунальній власності є управління об'єктами права комунальної власності, оренда майна комунальної власності , приватизація об'єктів комунальної власності.  У травні минулого року додалися повноваження з оформлення договорів оренди й організації продажу земельних ділянок.

Важливою складовою ефективного управління комунальної власності та роботи відділу є оперативність надання комунального майна в оренду, прозорість проведення цієї процедури . Зараз  на балансі тридцяти  підприємств, організації та установ комунальної власності перебуває майна вартістю понад 1,5 млрд. грн.

У 2013 році укладено 38 нових договорів оренди,  передано в оренду більше 2 тис. кв.м нежитлових приміщень, розірвано 36 договорів .

Станом на 1 січня діє 138 договорів оренди індивідуального майна і один договір оренди цілісного майнового комплексу Шосткинської ТЕЦ .

У минулому році до місцевого бюджету надійшло близько 3 млн. грн. орендної плати,  до державного бюджету перераховано 642 тис. грн. податку на додану вартість. В 2012 році до місцевого бюджету надійшло 4,2 млн. грн. орендної плати, до державного бюджету перераховано 711 тис. грн.

Для більш ефективного використання майна комунальної власності відділом постійно публікується в засобах масової інформації та розміщується на офіційному сайті міськради перелік вільних приміщень, придатних для передачі в оренду , постійно здійснюється контроль за виконанням умов договорів.


Щомісячно проводиться аналіз надходжень коштів від орендної плати . На підставі аналізу проводиться робота з орендарями , боржниками по орендній платі , щодо погашення ними боргу або розірвання договорів оренди .

У минулому році направлено 5 позовних заяв до суду про стягнення заборгованості з орендної плати, стягнуто 94321 грн.

Новим у роботі відділу є оформлення договорів оренди та організація продажу земельних ділянок.

На сьогоднішній день у відділі на контролі 194 договори земельних ділянок з юридичними особами та 291 договір з фізичними особами. Загальна сума орендної плати становить понад 5,0 млн. грн. на рік.

За минулий рік укладено 69 нових договорів оренди та продано 4 земельні ділянки на суму 291 700 грн.

У межах чинного законодавства України з питань передачі майна , приватизації й оренди , з метою ефективного використання комунальної власності , підготовлено й внесено на розгляд міської ради 10 проектів рішень та 21 проект рішень виконкому міської ради , підготовлено та направлено 272 листи .

Спеціалістами відділу постійно надається консультаційна та методична допомога з питань оренди,  приватизації , передачі об'єктів комунальної власності тощо.

 

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні  виступили інші начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

 

За підсумками наради були визначені пріоритетні напрямки діяльності виконкому на поточний тиждень04.02.2014 13:51

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua

Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"