Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 06.06.16

Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  6 червня 2016 року  відбулась чергова  апаратна нарада при міському голові.

 

Про літній відпочинок та оздоровлення  в  2016 році розповіла  завідувач сектору молоді Ольга Сокульська.

 

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та з метою своєчасної підготовки, організованого проведення відпочинку, оздоровлення дітей і учнівської молоді в літній період  2016 року 23 грудня 2015 року  прийнято   рішення міської ради  «Про міську програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 рік».

 

Розпорядженням міського голови від 16 травня 2016 року  № 34-ОД створено міську комісію з питань організації відпочинку, оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2016 року.

У 2016 році  заплановано  охопити  послугами оздоровлення та відпочинку більше 3,0 тис.  дітей , що складає 50% від загальної кількості дітей шкільного віку. В програмі заплановані видати урахуванням обласної субвенції 748,672  грн.

 

З 31 травня розпочали роботу   14 пришкільних таборів, вартість  дворазового харування  у 2016 році збільшилася на 4 грн ( 2 грн - місцевий бюджет та  2 грн - батьківська доплата ( складає 20 грн в день).Також розпочали роботу   3 -  профільні табори,вартість одноразового харчування збільшилася на 3 грн),11 таборів праці та відпочинку. Вперше в нашому місті будуть працюють  мовні табори.

1 червня  до Дня захисту дітей для дітей пришкільних, профільних, мовних  таборів, таборів праці та відпочинку була проведена  цікава  ріноплапланова програма « Щасливе дитинство твоє!»

 

8  червня розпочинають роботу  2 ПТНТ -  96 дітей  відпочине у  ПТНТ «Юність,» та 45 дітей у ПТНТ «Турист.» Відпочинок буде проходити на березі р.Десна, ухвалено план виховних заходів патріотичного, спортивного, естетичного, пізнавально, профілактичного характеру.

 

З 9 червня 2016 року планується відпочинок   200 дітей диспансерної групи  на базі дитячої лікарні з  вартістю харчування 15,50 грн за рахунок місцевого бюджету.

 

Заплановано роботу 2 оздоровчих  таборів: профілакторію «Лісний» КЗ «Імпульс» та табору «Світлий» ВАТ «АК»Свема».  

 

Сьогодні розпочсинає роботу  профілакторій "Лісний".  В першу зміну буде оздоровлено   110 дітей.  2 зміна  працюватиме з   04 по 24 липня. Тривалість роботи  3 зміни з 01 по 21 серпня. Повна вартість путівки 3470 грн.

 

Табір «Світлий»ВАТ «АК»Свема» розпочинає роботу  з 26 червня.   Табір має змогу прийняти за оздоровчий період та забезпечити якісними послугами  при роботі в 3 зміни 1200 дітей. Наразі в таборі триває планова підготовка  до заїзду дітей.  Повна вартість путівки складає 3820 грн.

 

Для працівників бюджетної сфери заплановано здешевлення вартості оздоровлення дітей у заміських оздоровчих таборах шляхом покриття господарських витрат за рахунок місцевого бюджету із розрахунку 1000  грн. на одну путівку.

 

Також заплановано відпочинок дітей пільгових категорій. Це діти-сироти,діти учасників  бойових дій в ході проведення АТО, діти, переселенці з тимчасово окупованої території.

В пришкільних таборах за рахунок місцевого бюджету зараз  відпочиває 15 дітей – сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 дитина у профільному таборі ДЮСШ «Барса ».06.06.2016 12:54

Источник: Сектор з питань внутрішньої політики http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"