Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

АПАРАТНА НАРАДА 08 ЛЮТОГО 2016 РОКУ

Під керівництвом міського голови, за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 8 лютого  2016 року відбулась чергова апаратна нарада.

 

Вона почалася з приємної церемонії нагородження. Міський голова  Микола Нога вручив Почесну грамоту міського голови   В’ячеславу Василенку,  учителю  історії ліцею,  переможцю ІІ  обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2016" в номінації "Історія".

Вітаємо  В’ячеслава Миколайовича  та бажаємо перемоги в заключному турі!

 

Завідувач сектору обліку  та розподілу житла  Віктор Чигрин   розповів  про   організацію роботи із зверненнями громадян  та виконання делегованих повноважень в 2015 році.

 

Протягом звітного періоду   до сектору надійшло 181 звернення громадян  з житлових питань, що складає 17 відсотків від всіх звернень. Всі звернення  пройшли через особистий прийом до міського голови, заступника міського голови по напрямку, з них - 20 письмових звернень.

 

Із загальної кількості звернень в 2015 році до Урядової гарячої лінії звернулося 10 громадян, до облдержадміністраці звернулося 2-є громадян, до народного депутата України- 3 громадян, до Президента-1. Крім цього  безпосередньо в сектор обліку та розподілу житла за 2015 рік звернулося 56 громадян міста. Більшість звернень індивідуальні – 98% від загального числа, колективних звернень було тільки-2, повторних-8. 

 

Задоволено 70 відсотків звернень громадян з житлових питань, іншим, що не могли бути вирішені по суті з певних причин, були надані обґрунтовані та  вичерпні відповіді та роз’яснення.

Найбільше громадян зверталося з питань постановки на квартирний облік за місцем проживання,  постановки на чергу для отримання місць в гуртожитках,  внесення змін до особових квартирних справ, надання допомоги в реєстрації в гуртожитках, втрату права користування житловими приміщеннями, в зв’язку з тривалим не проживанням, по приватизації житла, інше поліпшення житлових умов.

 

Надавалася всебічна допомога учасникам бойових дій в зоні АТО, які потребують поліпшення житлових умов, по оформленню документів для постановки їх на квартирний облік.

 

Залишається великою кількість звернень громадян, які потребують надання житла в гуртожитках комунальної власності, це питання  поки залишається проблемним, в зв’язку з приватизацією кімнат.

 

Організацію розгляду звернень громадян, коли питання потребують додаткового вивчення,  практикую проводити з виходом на місце з обстеження житлових умов заявників, з перевірки достовірної інформації заявників по їх житловим проблемам.

 

Відповідно до делегованих повноважень основним завданням сектору з обліку та розподілу житла є ведення обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, розподіл та надання житла, та інші питання житлової політики міста.

 

Всього на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті станом на 01 січня 2016 року перебуває 2466 черговиків. З них право першочергового отримання житла мають 567 сімей, в тому числі:13 учасників бойових дій в зоні АТО, 50 УБД на території інших держав, та інші категорії громадян. Право позачергового отримання житла мають 364 сім’ї, в тому числі 2 інваліда ВВВ, 48 дітей-сиріт, 44 учасника ліквідації аварії на ЧАЄС, та інші категорії громадян. Окремо перебувають 195 громадян на черзі для отримання житлових приміщень в гуртожитках міста.

 

За 2015 рік прийнято на квартирний облік 41 сім’ю. В тому числі 21 учасника бойових дій в зоні АТО. За звітний період надано кімнат та койко-місць в гуртожитках міста 64 громадянам. Надано квартир – 8. В тому числі придбано 3 квартири за кошти державного бюджету сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції. Надано 3 службові квартири.     

 

Розповідаючи про головні  завдання  на  2016 році, Віктор Іванович  підкреслив, що важливим напрямком роботи сектору є  приділення особливої  уваги питанням вирішення житлових проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, учасники бойових дій, громадяни постраждалі на ЧАЄС, багатодітні сім’ї, одинокі матері, діти-сироти, та інші громадяни, що потребують соціального захисту.

 

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили інші  керівники  відділів, управлінь, установ та організацій міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 08.02.2016 09:03

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"