Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 11 березня 2013 року

Основними  завданнями   відділу комунальної власності  є  управління об`єктами  права комунальної власності,  оренда нежитлових приміщень комунальної власності,  приватизація  и відчуження об`єктів права комунальної власності, прийом - передача об’єктів різних форм власності в комунальну власність  територіальної громади міста, здійснення обліку та контролю за ефективністю використання майна комунальної власності. Окрім того перед відділом стоять завдання  по забезпеченню надходжень коштів до бюджету міста від процесу приватизації  та оренди.

Станом на  1 січня  2013 року у  комунальній власності знаходиться майна  вартістю майже  2,4 млрд. грн., в тому числі житловий фонд вартістю  1,9 млрд. грн., в оренді  вартістю близько 40  млн. грн., закріплено за комунальними підприємствами, установами, організаціями  вартістю понад  100 млн. грн.

Комунальними є  29 підприємств, організацій, установ міста. 

Важливою складовою ефективного управління комунальною власністю і роботи відділу є оперативність надання комунального майна в оренду, прозорість проведення даної  процедури.

Передача майна комунальної власності територіальної громади  проводиться  на підставі  Закону України “Про оренду державного та комунального майна”  та рішення сесії міської ради від 26 серпня 2011 року.

Станом на 1 січня  2013 року діє 136 договорів оренди майна комунальної власності, загальною площею нежитлових приміщень 47292  кв.м.

Протягом минулого року  до місцевого бюджету надійшло  4,2   млн. грн. орендної плати, в тому числі  до державного бюджету  перераховано  711261  грн. податку на додану вартість. 

Для ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади міста  відділом постійно публікуються в засобах масової інформації та на офіційному сайті  перелік вільних приміщень, придатних для здачі в оренду.

З метою ефективного використання за призначенням об’єктів постійно здійснюється  контроль за виконанням умов договорів оренди. В 2012 році   було проведено 11 перевірок.

Відділом щомісячно аналізується інформація щодо орендної плати  та боржників з виплати орендної плати. На підставі аналізу проводиться робота з орендарями щодо погашення боргу та щодо розірвання договорів оренди.           

Протягом минулого року   відділом направлено орендарям  12 претензій та   7 позовних заяв до Господарського  суду про стягнення заборгованості по орендній платі, отримано 514290  грн.

Проводиться робота по реформуванню відносин власності шляхом приватизації і відчуження об’єктів права, що перебувають у комунальної власності територіальної громади міста

В  2012 році приватизовано  11 об`єктів комунальної власності на загальну суму  766638,00  грн., перераховано до місцевого бюджету 595807,00  грн., в державний бюджет – 103276,00  грн.  

В межах діючого законодавства України з питань руху майна, приватизації та оренди, з метою здійснення моніторингу щодо ефективного використання майна комунальної власності, підготовлено та внесено на розгляд міської ради та її виконавчого комітету за  2012 рік  6 проектів рішень  сесії міської ради  та 19  проектів рішень виконкому міської ради, підготовлено та направлено 201 лист. 

 

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні  виступили інші начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За підсумками наради були визначені пріоритетні напрямки діяльності виконкому на поточний тиждень. 11.03.2013 10:34

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"