Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 12.09.16

Під керівництвом міського голови, за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 12 вересня   2016 року відбулась чергова апаратна нарада.

 

Завідувач сектором молоді Ольга Сокульська доповіла про виконання міської програми відпочинку та оздоровлення дітей у 2016 році.

 

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та з метою своєчасної підготовки, організованого проведення відпочинку, оздоровлення дітей і учнівської молоді  в літній період було прийнято рішення міської ради від 23.12.2015 року «Про міську програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 рік».

 

Розпорядженням міського голови від 16 травня 2016 року № 34-ОД створено міську комісію з питань організації відпочинку, оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2016 року.

 

Затверджено   фінансування   програми   з   урахуванням   обласної  субвенції 808,672   грн. Фактично використано 804 тис. грн.

 

В минулому році затверджено фінансування програми з урахуванням обласної субвенції 564,53 тис. грн. Фактично використано 561 тис. грн.

 

З 31 травня розпочали роботу 14 пришкільних таборів, вартість дворазового харчування у 2016 році збільшилася на 4 грн. ( 2 грн. - місцевий бюджет та 2 грн.  - батьківська доплата (складає 20 грн. в день).Також працювали  3  профільні табори (вартість одноразового харчування збільшилася на З грн), 11 таборів праці та відпочинку. Вперше в нашому були відкриті мовні табори.

1 червня до Дня захисту дітей для дітей пришкільних, профільних, мовних таборів, таборів праці та відпочинку була проведена цікава різнопланова програма « Щасливе дитинство твоє!».

8 червня розпочали роботу ПТНТ - 96 дітей відпочило у ПТНТ «Юність,» та 45  дітей у ПТНТ «Турист». Відпочинок проходив на березі р. Десна, було проведено виховні заходи  патріотичного, спортивного. естетичного, пізнавального, профілактичного характеру.

 

У 2016 році   на базі дитячої лікарні (вартість  харчування 15,50грн за рахунок місцевого бюджету)  відпочило    200 дітей диспансерної групи.

 

Другий рік поспіль у зв'язку з реорганізацією ФСС, без доплат за рахунок фонду, працювали заміські оздоровчі табори оздоровчі «Лісний» КЗ «Імпульс» та «Світлий» ВАТ «АК»Свема». В заміському таборі «Лісний» КЗ «Імпульс» за III зміни відпочило 361 дитина, в минулому році 317 дітей. За рахунок місцевого бюджету у заміському таборі «Лісний» КЗ «Імпульс» було оздоровлено 37 дітей пільгових категорій ( діти, учасників АТО, переселенці з тимчасово окупованої території, діти - інваліди, діти з багатодітних родин та діти, мешканці Лазарівського мікрорайону ). У заміському таборі «Світлий»ВАТ «АК»Свема» було оздоровлено 311 дітей, в минулому році 256 дітей. За рахунок місцевого бюджету було оздоровлено 48 дітей пільгових категорій.

 

Для працівників бюджетної сфери в програмі було передбачено здешевлення вартості оздоровлення дітей у заміських оздоровчих таборах шляхом покриття господарських витрат за рахунок місцевого бюджету із розрахунку 1000 грн. на одну путівку. Усі кошти використані.

 

Безкоштовним відпочинком були охоплені діти  учасників АТО  та загиблих в зоні АТО шосткинців.   З 5  вересня 5 дітей, учасників АТО, за рахунок обласного бюджету, зараз відпочивають в оздоровчому закладі санаторного типу «Ровесник» м. Суми.

 

44 дитини пільгових категорій було оздоровлено Державному підприємстві «Український державний центр «Молода гвардія » , з них 3 дитини, батьки яких позбавлені батьківського піклування та 41 дитина –  вихованці ЦЕВ управління освіти ШМР, які захищали честь міста на Всеукраїнських фестивалях та конкурсах.

 

Реалізовано проект громадської організації дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства «Турбота» - «Оздоровчий туристсько-краєзнавчий табір «Полісся  - наш край». Проект фінансувався за рахунок обласного та місцевого бюджетів.   В рамках проекту на оздоровчій базі КЗ «Зірка»та на річці Сейм було оздоровлено 20 дітей - інвалідів та молодих інвалідів віком до 35 років.  

 

Заходи щодо проведення літнього відпочинку та оздоровлення висвітлювалися  у міських  ЗМІ,  сайті Шосткинської міської ради,  сторінці соціальної мережі «Фейсбук.»

 

Під час апаратної наради були розглянуті актуальні  питання життєдіяльності міста, заслухані  відповідні інформації керівників   відділів, управлінь виконкому Шосткинської міської ради, міських   установ та організацій

                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото Василя Романенка12.09.2016 10:51

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"