Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 13.01.14

Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  13 січня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

 

Начальник організаційного відділу Надія Трубачова  розповіла про  один з напрямків роботи організаційного відділу – забезпечення зв’язку з  органами самоорганізації населення міста.

 

Як зазначила доповідачка, одним із напрямів соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича є  підвищення  довіри до державної політики, спрямованої на покращення життя громадян. Представники ОСН є лідерами громадської думки, які допомагають підтримувати зв’язок  влади з громадою міста.

 

Організація та діяльність квартального комітету ґрунтується на принципах: гласності, законності, територіальності, підзвітності, підконтрольності та відповідальності перед міською радою та жителями які обрали орган самоорганізації населення.

 

 На сьогодні в  місті створено та діє 39 квартальних комітетів, 23 – будинкових.

 

Очолюють їх люди поважні, ініціативні, енергійні, які мають досвід роботи в колективах, не байдужі до людей та їх проблем.

 

З метою всебічного діалогу та надання методичної допомоги щоквартально проводяться наради з головами комітетів за участю міського голови, секретаря міської ради, керівників управління праці та соціального захисту населення,житлово-комунального господарства, відділів міської ради, представників КП “ВУВКГ”,  КП “Міськсвітло”, управління ветеринарної медицини, дільничних інспекторів міліції та ін.

 

Голів комітетів знайомлять з порядком  оформлення довідок для призначення та надання  субсидій для відшкодування витрат  на оплату житлово -  комунальних послуг, з  порядком оформленням пенсій, з особливостями цьогорічного призову громадян, роботою дільничних інспекторів міліції, з порядком своєчасної  вакцинації домашньої худоби та іншими питаннями.

 

Значну  допомогу надають  голови  комітетів відділу ведення державного реєстру виборців Шосткинської міської ради  для підготовки списків жителів при проведенні виборів всіх рівнів, військкомату під часи проведення призову до лав Збройних Сил України , управлінню ветеринарної медицини під час загрози епідемії в місті та іншим установам.

 

Триває робота  голів з мешканцями приватного сектору щодо заключення  договорів  на вивіз сміття.

 

Голови комітетів  інформують усіх керівників житлово-комунальних служб про проблеми, які виникли на території своїх будинкових та квартальних комітетів,в основному це перебої з освітленням прибудинкових територій, вулиць, необхідність проведення ремонту доріг, відновлення водопостачання.

 

 За результатами обговорення надаються протокольні доручення , які  направляються  керівникам відповідних служб для  термінового реагування організаційного  відділу постійно спілкуються з головами комітетів, починаючи з весняного періоду  проводимо  разом з ними обстеження вулиць приватного сектору з метою виявлення  проблемних питань та надання інформації для реагування житлово-комунальним службам.

 

Враховуючи відповідальну роботу помічників міської влади, з ініціативи міського голови Миколи  Ноги була розроблена та прийнята міською радою  “Програма підтримки органів самоорганізації населення на 2013 – 2016 роки” Її метою є налагодження конструктивної співпраці міської ради, її виконавчого комітету, управлінь та відділів через голів квартальних комітетів з населенням міста, активне залучення громадян до вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку відповідної території.

 

Відповідно до програми голови отримують канцелярські товари , бланки довідок  про  склад  сім’ї, папір, невелику   матеріальну допомогу.

 В 2012 році рішенням міської ради було затверджене “Положення про квартальний комітет в м.Шостка”, в якому  визначені порядок їх створення та принципи   діяльності, межі комітетів,основні завдання, права та обов’язки членів комітету,дострокове припинення повноважень квартального комітету.

 

За результатами обговорення, інформацію про роботу з органами самоорганізації населення міста було взято до відома.

 

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні  виступили начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

 

За підсумками наради були визначені пріоритетні напрямки діяльності виконкому на поточний тиждень.

 14.01.2014 10:21

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"