Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 15 жовтня 2012 року

На сьогодні в приватному секторі міста діє 42 квартальних комітетів, де проживає близько 13 тисяч жителів. Їх діяльність проводиться згідно з затвердженою  міською радою в 2009 році Програмою підтримки діяльності органів самоорганізації населення на 2010 – 2012 роки.

Метою  програми є налагодження конструктивної співпраці міської ради, її виконавчого комітету, управлінь та відділів через голів квартальних комітетів з населенням міста, активне залучення мешканців приватного сектора до життя міста.

В 2012 році міською радою було затверджено “Положення про квартальний комітет в м.Шостка”, де визначені повноваження квартального комітету, права та обов’язки  його членів, порядок обрання та організація роботи квартального комітету.

Більшість з голів квартальних комітетів мають значний досвід роботи, користуються повагою серед мешканців своїх кварталів, співпрацюють з міською радою, керівниками підприємств, організацій, установ, служб забезпечення життєдіяльності міста.

Голови, які обираються більшістю голосів учасників зборів жителів, організовують роботу квартальних комітетів, проводять роз’яснювальну роботу серед населення приватного сектору міста, організовують на добровільних засадах участь жителів кварталу в здійсненні заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, благоустрою, озелененню та утриманню в належному стані вулиць, дворів, кладовищ, братських могил. Здійснюють контроль за якістю наданих громадянам житлово – комунальних послуг та за якістю проведених ремонтних робіт.

Голови квартальних комітетів працюють також з військкоматом,  з управлінням статистики в частині надання інформації, яка необхідна для проведення попереднього перепису населення міста, за їх допомогою проведено щеплення домашніх тварин в приватному секторі міста тощо.

 Однією з форм роботи є проведення щоквартальних нарад за участю міського голови, секретаря міської ради, керівників управлінь та відділів міської ради, представників КП “ВУВКГ”, “Міськсвітло”, дільничних інспекторів міліції та ін.

Під час проведення таких нарад  голови комітетів  отримують інформацію про нове в законодавстві щодо соціального захисту населення, знайомляться з порядком надання довідок до відділу соціальної допомоги, компенсаційних виплат вкладникам Ощадбанку та ін. 

Голови квартальних комітетів постійно ведуть прийом громадян з особистих питань, видають до 10 видів довідок. Так за 9 місяців 2012 року видано біля 2-х тисяч довідок.

Вже стало доброю традицією проведення свят Лазарівського,  Локотського та Артемівського  мікрорайонів за участю керівництва міста, працівників відділів міської ради, депутатів міської та обласної рад, жителів мікрорайонів, голів квартальних комітетів, керівників установ.

 

Начальник організаційного відділу повідомила , що  оргвідділ продовжує обстеження  території квартальних комітетів міста, його результати надходять до УЖКГ та інших служб для надання відповідної допомоги жителям приватного сектора. Щоквартально головам квартальних комітетів надається  матеріальна допомога, канцелярські товари,бланки довідок про склад сім’ї.

Міський голова вітає голів квартальних комітетів з визначними датами та ювілеями, нагороджує почесними грамотами та подарунками з нагоди ювілеїв, виконком  запрошує на всі культурні заходи, які проводяться в місті, щоб ці люди не почували себе осторонь життя.  

Наразі триває робота по розробці нової Програми підтримки органів самоорганізації населення  в м.Шостка на 2013-2015 роки.

Під час апаратної наради  також були заслухані звіти керівників структурних підроздвілів міськради  та установ і органзацій про їх роботу на минулому тижні. 15.10.2012 19:41

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"