Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Міський голова надав доручення визначити основні напрямки щодо покращання функціонування оздоровчих таборів в наступному році

22 травня відбулося засідання координаційної ради з питань організації проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2012 року.

 У цьому році оздоровлено та охоплено відпочинковими послугами 3416 дітей, що становить 54% (6450) від загальної кількості дітей шкільного віку. З них оздоровчими послугами охоплено 18 % дітей та відпочинковими послугами  36%  дітей.

Як і в минулому році 36 закладів відпочинку та оздоровлення прийняли дітей ( 2 стаціонарні табори, 22 табору з денним перебуванням дітей , 1 наметовий, 1 1 таборів праці та відпочинку)

З 28 травня в пришкільних таборах розпочали відпочинок 1310 дітей, з вартістю дворазового харчування 6.0 гри. в день за рахунок місцевого бюджету та 6 грн. - батьківська доплата. Також відпочили 465 вихованці ДЮСШ. Вартість харчування у ДЮСШ управління освіти, «Хімік»та «Свема» - 7грн., «Імпульс» - 12 грн ( 7 грн. - рахунок місцевого бюджету та 5 спонсорські та батьківська доплата). Працювали профільні табори управління освіти, де охоплено відпочинком  100 дітей.

Також працював ПТНТ «Юність» Центру естетичного виховання, в якому відпочило  103 дитини. Це альтернативна форма оздоровлення та відпочинку дітей, популярність якої серед дітей зростає. У цьому році як і в минулому в області було відкрито лише 2 ПТНТ - це табір «Сузір'я» - обласного центру відпочинку, оздоровлення та патріотичного виховання та табір «Юність» ЦЕВ.              Було організовано роботу оздоровчих змін на базі дитячої лікарні. Як і в попередній рік - 160 дітей відпочило та пройшло курси лікування у чотирьох санаторних змінах. Це діти пільгових категорій: з малозабезпечених, багатодітних сімей та діти-інваліди. діти, які

З 7 червня було розпочато оздоровлення в профілакторії «Лісний». Першу зміну тут відпочила  91 дитина, II зміна - 142 дітини, III зміна - 111 дітей.

В І зміну у заміському дитячому оздоровчому табору «Світлий» відпочило 123 дитини , в  II зміну - 383 дітей, в III зміну - 222 дітей.

Як і в попередні роки значна увага приділялась оздоровленню дітей пільгових категорій. З цією метою було     прийнято   рішення   виконкому    «Про    створення    комісії   по розподілу путівок для дітей пільгових категорій».

Згідно   рішення   комісії   у      заміському      дитячого   оздоровчого   табору «Світлий»  в другу та третю  зміни  в  програмі  відпочинку  та оздоровлення оздоровлювалося     29    дітей-сиріт    та   дітей,    позбавлених    батьківського піклування за рахунок місцевого бюджету  та 5 дітей пільгових  категорій за рахунок обласного бюджету.  7 дітей -    інвалідів відпочило  за рахунок місцевого бюджету спільно з міською громадською організацією «Турбота.»

В цьому році втретє в «Світлому» відпочивало  28 дітей «Клинської ДЮСШ» «Титан» (Московська обл., Російська федерація).  Також втретє в III зміну оздоровлювався спортивний загін: баскетболістів ДЮСШ «Імпульс».

В оздоровчих таборах проводилися заходи по пропаганді здорового способу життя. Крім роботи, яка проводилася згідно плану виховної роботи в таборі з різноплановими заходами по пропаганді здорового способу життя в ДОТ «Світлий» та  в інших оздоровчих закладах працювали центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх ",  міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді,  «Кліника, дружня до молоді», клуб ДЮК ФП «Патріот » управління освіти та інші.

Як і в попередні роки лишається одним із самих високих у області показних оздоровлення дітей за межами області.

У державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода

гвардія»   у   2012   році   оздоровилася   1   дитина-інвалід   та   27   дітей хореографічного колективу «Сюрприз».

У  МДЦ «Артек » у 2012 році було оздоровлено 54 дитини: - З - дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 8 обдарованих дітей, 1 малозабезпечена дитина, 4 дитини, які перебувають на диспансерному обліку, 14 обдарованих дітей, вихованців хореографічного ансамблю «Джерельце»,  2 обдаровані дитини, вихованки школи мистецтв, 20 вихованців Народного фольклорного ансамблю «Любисток».

9 вихованців Шосткинського міського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки "Патріот ", відпочивали у Сумському обласному позаміському таборі оздоровлення та відпочинку «Сузір'я».

Ольга Сокульська зазначила, що заходи, передбачені міською програмою оздоровлення, відпочинку у 2012 року виконані завдяки спільним зусиллям міської влади, сектору у справах сім'ї та молоді, міськрайонної СЕС, управління освіти та керівників навчальних закладів, фонду соціального страхування, оздоровчих установ, управління Шосткинського міськрайвідділу Держтехногенбезпеки у Сумській області, центральною районною та дитячою лікарнями, Шосткинським МРВ УМВС у Сумській області та значній підтримці підприємств.

В свою чергу міський голова Микола Нога  надав  доручення визначити основні  напрямки щодо  покращання функціонування оздоровчих таборів в наступному році. 17.09.2012 13:54

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"