Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 18 березня 2013 року

У своєму виступі Володимир Петрович зазначив, що  туберкульоз є інфекційною хворобою, яка віднесена   до  соціальних.  Це означає, що  на епідемічну ситуацію та на поширення цього інфекційного захворювання впливають такі фактори,  як соціально-економічний розвиток країни, якість життя,

-    доступність та ефективність надання населенню необхідної медичної допомоги та ступінь санітарної освіченості громадян.

Ситуація із захворювання на туберкульоз в місті, в області та загалом в Україні досить складна.

Діяльність медичної служби місті та району у 2012 році була спрямована на заходи по ранньому виявленню та лікуванню хворих на туберкульоз, та його профілактику.

Як відомо, основним методом раннього виявленню туберкульозу є профілактичні флюорографічні огляди. В звітному році кількість обстежених флюорографічне збільшилась в порівнянні з 2011 роком і склала 682,4 на 1 тис. нас. (2011 р. - 592,1 на 1 тис. нас.), при обласному показнику 600,7 на 1 тис. нас. В результаті покращення профілактичної роботи в місті зменшилась захворюваність на туберкульоз з 67,36 до 48,9 на 100 тис. нас. При цьому питома вага хворих, виявлених при флюорографічних обстеженнях склала 84,6% (обласні  показники - 79,7%). Стабілізована захворюваність на деструктивні форми туберкульозу.

Володимир Петрович звернув увагу на те, що  за звітний період занедбаних форм туберкульозу в м. Шостка не зареєстровано. Також зменшилась смертність від туберкульозу з 16,23 до 15,06 на 100 тис. нас. (обласні показники - 17,7 на 100 тис. нас.).

Рейтингова оцінка протитуберкульозної роботи проводиться за 9 показниками. Більшість показників в місті на рівні або краще за середньообласні. За цими показниками Шосткинський район за підсумками роботи в 2012 р. зайняв 9-е рейтингове місце серед 18- ти.

Міською фтизіатричною службою міста разом з лікувально-профілактичними закладами загальної мережі приділяється значна увага вдосконаленню профілактичної роботи серед населення. Головне завдання - це покращення виявлення хворих на ранніх стадіях захворювання. У дорослих воно можливе при вчасному флюорографічному обстеженні, а у дітей за допомогою туберкулінової діагностики. Слід пам'ятати, що туберкульоз - це медико-соціальна проблема, яку не розв'язати, залучивши лише медичний ресурс.

 

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні  виступили інші начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За підсумками наради були визначені пріоритетні напрямки діяльності виконкому на поточний тиждень.19.03.2013 11:14

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"