Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 1 жовтня 2012 року

На той час це був єдиний в області начальний заклад для літніх людей. Взагалі по всій Україні їх налічувалося тільки декілька - в містах Київ, Ковель, Кременчук та Євпаторія. (На даний час в області створено Університети на базі територіальних центрів соціального обслуговування в містах Глухів, Суми, Конотоп, Охтирка, Ромни, Білопільському та Путивльському районах).

Вже протягом 2 навчальних років Університет третього віку працює успішно, має певні результати та користується великою популярністю серед пенсіонерів міста.

Цей заклад  стимулює інтелектуальну діяльність, розвиває навички та здібності людей старшого віку.

 

 Структура Університету складається з семи факультетів: теологічного, економічно-правового, мистецького, інформаційних технологій, агрономічного, основ медицини та історичного. Очолюють їх декани – керівники установ, на базі яких створені факультети.

 

 

Теологічний  факультет працює на базі Шосткинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На цьому факультеті навчають основам релігій миру та релігійних течій.

 

Економічно-правовий факультет  також працює на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Цей факультет надає людям похилого віку  рекомендації щодо правової захищеності та ефективного вирішення соціально-економічних проблем. Навчання направлено на отримання громадянами  правової грамотності та знань основ законодавства.

 

Мистецький факультет, який створено на базі центру культури і дозвілля, працює за трьома напрямками мистецтва: вокал, живопис, декоративно-ужиткове мистецтво.

 

 Факультет інформаційних технологій працює на базі центральної міської бібліотеки ім. Толстого Л.М. та в молодіжному центрі соціального партнерства і творчості. Здійснює навчання основам роботи з комп’ютером  та використання мережі Інтернет.

 

Агрономічний факультет діє на базі міської станції юних натуралістів та навчає людей старшого віку  основам вирощування та захисту рослин, технології їх обробки, насіннєзнавства та зберігання продукції рослинництва.

 

Факультет основ медицини  створено в центральній районній лікарні, де медичні працівники забезпечують навчання слухачів основам медицини, надають практичні поради і консультації щодо збереження здоров’я громадянами похилого віку, проводять практичні заняття з надання невідкладної допомоги.

 

Історичний факультет  функціонує на базі Державного краєзнавчого  музею  та здійснює  вивчення курсу історії України та рідного краю, організовує цікаві екскурсії.

 

Ректором Університету третього віку є заступник міського голови Сиваєва Ніна Олексіївна.

Освітньо-педагогічну послугу слухачі Університету отримують безкоштовно. Для проведення тематичних занять Університет залучає на волонтерських засадах фахівців управлінь та відділів міської ради, працівників освіти, медицини та культури.

Навчання людей старшого віку базується на уважному ставленні до почуттів та переживань слухачів, створенні умов для висловлення своїх думок  без формальної перевірки знань та вмінь.

Крім цього, в навчальному процесі залучається життєвий досвід та наявні  знання самих  людей старшого віку, що сприяє їх активній позиції.

Організаційно-технічне забезпечення здійснюється деканами факультетів за місцем їх роботи. Навчання проводиться в обладнаних наочною літературою та приладдям приміщеннях.

Комплектування груп слухачів Університету проводиться деканами факультетів  на підставі особистої заяви.

Слухачами курсу є люди, які досягли пенсійного віку, мають освіту будь-якого рівня та зацікавлені в навчанні.

Академічний рік в Університеті ІІІ віку починається з 1 жовтня і закінчується 25 травня.

Заняття проводяться один раз на тиждень.

Протягом  навчального року процес навчання будується таким чином, що слухачі мають змогу навчатись на декількох факультетах відповідно програм курсу та планів роботи.

По закінченню 2011-2012 навчального року в присутності представників міської влади пройшли урочисті заходи з врученням 240 слухачам Університету третього віку свідоцтв про закінчення базового курсу навчання, за попередній навчальний рік свідоцтва отримали -  180 чол.

На минулому тижні відбулася нарада деканів, на якій розглянуто питання щодо планів робіт на навчальний 2012-2013 рік.

За побажаннями людей похилого віку розширені теологічний та економічно-правовий факультети (вони будуть працювати в територіальному центрі по вул.Горького,4а та в Куйбишевському мікрорайоні по вул.Халтуріна,4).

Протягом цього тижня відбудеться відкриття всіх факультетів Університету відповідно затверджених планів роботи.

Плани початку навчання на факультетах Університету третього віку оприлюднено на сайтах управління праці та соціального захисту населення та Шосткинської міської ради.

 

Під час наради  були також заслухані інформації керівників установ та організацій міста, структурних підрозділів міськади  про роботу, проведену на минулому тижні. 

В свою чергу міський голова надав ряд відповідних доручень01.10.2012 13:47

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"