Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 03.06.13

 

Розпорядженням міського голови від 15.05.2013 року створено міську комісію з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2013 року.

 

17 квітня цього року відбулося засідання координаційної ради з питань організації проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2013 року.          Проведено семінар з керівниками відпочинкових та оздоровчих закладів щодо дотримання встановлених санітарно-епідеміологічних норм, протипожежних заходів, з техніки безпеки в оздоровчих закладах, правил перевезення дітей, купання в водоймищах.

 

 У   2013   році         планується   охопити   відпочинковими   та   оздоровчими послугами   4484 дітей ,   з   них      відпочинковими   послугами   -   2704 дитини       та, оздоровленням  1780 дітей, що становить близько 70% дітей від  4 да 17 років від загальної кількості.

 

В 2013 році    39    закладів відпочинку та оздоровлення готові    або готуються до прийому дітей ( 2 стаціонарні табори, 23 табори з денним перебуванням дітей , 2 наметові, 11 таборів праці та відпочинку, 1  санаторного типу.

Пришкільні, профільні табори, табори праці та відпочинку  розпочали роботу  27 травня.

 

В 12 пришкільних таборах розпочали відпочинок 1260 дітей, з вартістю дворазового харчування 12 грн. 6.0 грн. в день за рахунок місцевого бюджету та 6.0 - батьківська доплата.                  

 

В профільних таборах відпочинок – харчування коштує  8.0 грн.

 

Профільним відпочинком дітей, вихованців ДЮСШ охоплено 465 дітей з вартістю харчування 8.0 грн на дитину. ( 200 дітей - ДЮСШ управління освіти).

 

Заплановано роботу в 2013 році  наметового табору,  який планує розпочати роботу 25 червня, фінансування з обласного бюджету та місцевого бюджету.,кількість оздоровлених дітей - 96 , ( з місцевого бюджету 45 600 грн). та за батьківські та спонсорські кошти наметовий табір  «Турист» на  50 дітей.

 

З 6 червня 2013 року розпочинає профілакторій «Лісний» КЗ«Імпульс», вартість путівки -  2700 грн., табір повністю готовий до прийому дітей.

 

З 18 червня розпочнеться І оздоровча зміна в таборі «Світлий».   Вартість путівки в цей табір складає  2270 грн.  Компенсація ФСС 882 грн.

 

Наразі в  таборі проводяться роботи по обстеженню місця купання на р. Десна в районі табору, дератизаційні заходи, планові відбори води напередодні заїзду.

 

Заплановано здешевлення вартості оздоровлення дітей у заміських оздоровчих таборах шляхом покриття господарських витрат за рахунок місцевого бюджету із розрахунку 230 грн. на одну путівку.

 

Кількість путівок 323 на загальну суму 74 290 грн.

 

Як і попередні роки планується оздоровлення дітей диспансерної групи та базі дитячої лікарні, це 160 дітей у 4 зміни -1 зміна розпочне роботу 17 червня.

 

До МДЦ «Артек » у 2013 році було направлено: 19 - дітей, з них -17 обдарованих, 1-дитини з багатодітної родини, 1 - дитини-інвалід.

 

В санаторіях системи охорони здоров'я України за 2013 рік оздоровлено - 62 дитини, в санаторії м. Лебедин - 30  дітей.

 

На виконання Указу Президента України «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» в закладах оздоровлення та відпочинку заплановано різноманітні  заходи щодо розвитку дитячої творчості, пропаганді здорового способу життя, організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді.

 

Підводячи підсумки, міський голова Микола Нога наголосив  на важливості охоплення всіх дітей, що відпочивають в оздоровчих закладах  культурними та спортивними заходами    та надав відповідні доручення.03.06.2013 14:08

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"