Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 23.01.17

23 січня 2017 року відбулася  чергова апаратна нарада при міському голові. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони публічної безпеки і порядку на території Шостки  проінформував Начальник Шосткинського відділу поліції  полковник поліції  Віктор Гузей.  

 

 

За озвученою інформацією,  Шосткинським відділом поліції, у взаємодії з органами місцевого самоврядування, вживаються заходи з протидії злочинам та правопорушенням, забезпечення належного рівня правопорядку, публічної безпеки та гарантованих Конституцією України прав громадян.

 

Протягом 2016 року до чергової частини відділу поліції надійшло 9131 заява і повідомлення громадян про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, що на 1016 більше ніж у 2015 році (8115), що  свідчить про зростання рівня довіри населення до поліції.

 

З вказаної кількості заяв і повідомлень до Єдиного реєстру досудового розслідування внесено 1031 матеріал про кримінальні правопорушення В розрізі подій злочинність має вигляд:

-         Навмисні вбивства - зареєстровано 2 кримінальних провадження (у 2015 році — 1).

-          Шахрайство - зареєстровано 44 кримінальних провадження (у 2015 році - 32), з яких розкрито 15.

-         Незаконне поводження зі зброєю - зареєстровано 24 кримінальних провадження (у 2015 році - 11)

-         Порушення правил безпеки дорожнього руху (ДТП) -зареєстровано 9 кримінальних проваджень (у 2015 році - 10).

-         Незаконне заволодіння автомототранспортом — зареєстровано 21 кримінальне провадження (у 2015 році - 28).

-         Хуліганств зареєстровано 4 кримінальних провадження, на рівні минулого року.

-         Злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів -зареєстровано 40 кримінальних проваджень (у 2015 році - 35).

-         Також зареєстровано 252 кримінальних провадження по іншим видам злочинів (205 у 2015 році).

 

Відмічається зріст злочинів корисливо — майнової спрямованості.  Даний факт обумовлений погіршенням соціальне - економічної ситуації в регіоні, відсутність роботи та прийняття так званого «Закону Савченко» про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання.

 

Відповідно до цього закону з місць позбавлення волі достроково вийшли та ще вийдуть правопорушники, засуджені за тяжкі та особливо тяжкі злочини, що привело до зростання корисливо - майнових злочинів та злочинів насильницької спрямованості.

 

На даний час з місць позбавлення волі по «Закону Савченко» вийшло 41 злочинець. З них 7 вже повторно викрито у скоєння кримінальних правопорушень, з яких 4 вже засуджено до відбування покарання у вигляді позбавлення волі.

 

В Шосткинському відділі поліції на профілактичних обліках перебуває 657 мешканців м. Шостка.

Протягом   поточного   року  за  різноманітні   правопорушення  було складено 1596 адміністративних протоколів (1748 - у 2015 році).

 

З метою стабілізації оперативної обстановки на території обслуговування, недопущення росту злочинності працівниками відділу проводилися комплексні оперативно - профілактичні відпрацювання під умовними назвами «Розшук», «Зброя - вибухівка», «Нагляд», «Візит», «Канікули», «Літо - 2016», «Урок», «Мак», місячник добровільної здачі зброї та інші.

 

Дільничні офіцери поліції націлені на виявлення кримінальних правопорушень, пов'язаних із незаконним обігом зброї, боєприпасів, наркотичних засобів.

 

Проаналізовано організацію роботи щодо попередження рецидивної злочинності.

 

Вжито заходів по здійсненню постійної індивідуально - попереджувальної роботи з раніше судимими особами, насамперед з «формальниками» та адміннаглядовими.

 

Проблема підліткової злочинності серед неповнолітніх на території обслуговування залишається гострою. Особовим складом сектору превенції зосереджена на виявленні дорослих осіб, які втягують дітей у злочинну діяльність, перш за все вживання наркотиків та пияцтво; встановленні фактів продажу неповнолітнім спиртних напоїв і тютюнових виробів із подальшим притягненням правопорушників до відповідальності згідно з чинним законодавством та направлення подань до органів державної влади на позбавлення ліцензій.

 

На сьогоднішній день одним чи не найважливішим питанням є налагодження відносин між поліцією та населенням. Відповідно статті 11 Закону України «Про національну поліцію» діяльність поліції здійснюється в тісній співпраці та взаємодії з населенням.

 

Робота з населенням є запорукою своєчасної профілактики правопорушень, підвищення обізнаності дільничних офіцерів поліції про стан на дільниці, підвищення довіри населення до працівників цієї служби.

 

У зв'язку з реформуванням органів поліції збільшилось навантаження на одного дільничного офіцера поліції (раніше обслуговував 2-3 тис. населення, після реформування - 10-12 тис.). При цьому одним із проблемних та невирішених питань залишається матеріально-технічне забезпечення дільничних офіцерів поліції автотранспортом, службовими приміщеннями, оргтехнікою, тощо.

 

На виконання вимог Закону України „Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" на території м. Шостка зареєстровано три громадських формування з охорони публічного порядку загальною чисельністю 71 особа, одне з яких на базі недержавної охоронної структури - підрозділ приватного підприємства «Безпека- Гарант-Шостка», загальною чисельністю 14 осіб та 4 громадських помічника дільничного офіцера поліції. З яких лише одне - «Безпека-Гарант-Шостка» приймає участь в охороні публічного порядку.

 

Сьогодні на правоохоронні органи покладено обов'язок з забезпечення належного рівня правопорядку на території міста Шостка, профілактики та попередженні злочинів, протидія розповсюдженню наркоманії, незаконного обігу зброї, забезпечення публічного порядку.

 

Віктор Гузей наголосив на  необхідності встановлення камер відеоспостереження на в'їздах та виїздах з міста та в публічних місцях, що позитивно вплине на стан криміногенної обстановки та дасть змогу оперативно розкривати скоєні злочини та звернувся з проханням підтримати пропозицію щодо виділення коштів з місцевого бюджету на фінансування питань, порушених Комплексною міською програмою Правопорядок на 2016-2020 роки. 

 

 23.01.2017 11:36

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"