Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 23 квітня 2012 року

Під керівництвом міського голови, за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 23 квітня  2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

Начальник управління житлово- комунального господарства  Микола Краснощок розповів  про  хід проведення в Шостці  Всеукраїнської весняної акції  „За чисте довкілля".

На виконання розпорядження голови Сумської ОДА та рішення виконкому „Про стан та заходи щодо поліпшення благоустрою та санітарного стану міста у весняно-літній період 2012 року" в місті з квітня розпочалися роботи по проведенню Всеукраїнської весняної акції  «За чисте довкілля». Акція триватиме  до кінця травня 2012 року.

В проведенні   робіт по благоустрою та санітарній очистці міста прийняло участь 54 підприємства,  організації та установи міста.

Під час проведення акції було ліквідовано 8 несанкціонованих звалищ,  висаджено 350 кущів в районі вул. Гагаріна та в районі озера Галенківське,  висаджено 300 дерев, прибиралася прибудинкова територія,  проводилося прибирання та чищення вулиць, побілка бордюрів  та дерев.

Розпочато ямковий ремонт доріг міста –  вже відремонтовано 1350 квадратних метри дорожнього покриття , розпочато ремонт ґрунтових доріг.

Проводилися  роботи по прибиранню кладовищ міста.

 Були прибрані міські парки та сквери.

 5 квітня 2012року було проведено загальноміську толоку по прибиранню та озелененню міста. Активну участь в проведенні толоки прийняли працівники лікарняних та навчальних закладів, працівники структурних підрозділів Шосткинської міськради, Центру зайнятості,  міськрайонного управління пенсійного фонду, ТОВ „Плюс-ЛТД",  банківських установ та інших  підприємств, організацій та установ Шостки. Всебічну допомогу в забезпеченні автотранспортом для вивозу сміття на полігон надавали підприємства  ТОВ" Прогноз", ТОВ "Харківенергоремонт", КП ВУВКГ.

 Завдання найближчого часу, які стоять перед комунальною службою - це закінчення ремонту доріг,  проведення дорожньої розмітки, вивезення сміття проведення ремонту пам’ятників,  підготовка міста до святкування Дня Перемоги. 23.04.2012 19:21

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"