Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 30.01.17

30 січня 2017 року під керівництвом  міського голови Миколи Ноги відбулася  чергова  апаратна нарада.  Про роботу  відділу комунальної власності в 2016 році доповіла в.о. начальника відділу  Людмила Нагорна.

  

Про роботу відділу комунальної власності  в 2016 році

 

В межах повноважень основними напрямками в роботі відділу є:

 

-               управління об’єктами права комунальної власності;

-               оренда майна;

-               приватизація;

-               земельні відносини

 

Головною метою на шляху створення власної матеріально-фінансової бази місцевого самоврядування є здійснення позитивних перетворень з врахуванням перспектив розвитку в кількісних та якісних змінах комунальної власності.

 

Станом на сьогоднішній день відділом укладено 30 договорів на передачу майна на праві господарського ведення та оперативного управління з підприємствами, установами та організаціями вартістю більше 1,5 млрд.грн. Це об’єкти освіти, медицини, культури, житлового фонду.

 

Передача в оренду є одним з найбільш розповсюджених та ефективних методів управління комунальною власністю. Доходи від орендної плати за використання майна для місцевого бюджету  носять довгостроковий характер. Оренда сприяє збереженню комунальної власності та розвитку підприємництва.

 

Станом на 1 січня 2017 року діяло 117 договорів оренди індивідуально визначеного майна та один договір оренди цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії.

 

В 2016 році в місцевий бюджет від оренди надійшло 5 815 356 гривень при планових показниках 4 110 000, що складає 141,5 відсотків.

 

З метою наповнення місцевого бюджету відділом в 2016 році опубліковано 10 оголошень про наміри передачі в оренду 12 об’єктів нерухомого майна, на які укладені договори оренди. Регулярно проводиться аналіз своєчасності та повноти надходжень від орендної плати. В минулому  році проведено 14 перевірок виконання умов договорів оренди орендарями. За результатами перевірок направлено 4 позову до суду про стягнення заборгованості по орендній платі, перераховано до бюджету 1 млн. 177 тис. грн..

 

Приватизація – тривалий багатогранний процес, який поліпшує надання послуг, сприяє розвитку малого та середнього бізнесу в місті.

 

За результатами 2016 року приватизовано 8 об’єктів на суму 969455,00 гривень, в місцевий бюджет перераховано 479790 гривень та в січні поточного року перераховано 286600,00 за об’єкти, продані в 2016 році.

 

Відділ також займається земельними відносинами  - орендою та продажем земельних ділянок, їх державною реєстрацією.

 

Станом на 1 січня 2017 року в відділі на контролі 495 договорів оренди земельних ділянок. Протягом минулого року укладено 20 нових договорів. До бюджету надійшло за оренду земельних ділянок 11,2 млн. гривень при плані 7,1 млн., що складає 157 відсотків.

 

В 2016 році продано 6 земельних ділянок площею 2,5 гектара на суму 1 млн. 7 тис. при плані 289,1 тисяча гривень.

Продано 2 права на оренду земельних ділянок площею 0,1 гектара на суму 29 тис. гривень.

 

Надано 134 дозволу учасникам анти терористичної операції на виготовлення проекту  на  відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку. Передано у власність 76 земельних ділянки.

 

В межах діючого законодавства України по питанням комунальної власності підготовлено 10 проектів рішень міської ради та 17 проектів рішень виконкому, підготовлено на направлено 278 листа.

 

Працівниками відділу постійно надається консультаційна та методична допомога по питанням оренди, приватизації, передачі об’єктів комунальної власності та іншим питанням.

 

В 2017 році відділом планується отримати:

 

-               від оренди майна більше 4 млн. гривень;

-               від приватизації 350 тис.;

-               від продажу земельних ділянок 875 тис. грн., від продажу права оренди земельних ділянок 7100 грн.;

-               від   оренди земельних ділянок більше 7 млн. гривень.        30.01.2017 10:13

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"