Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 30.11.15

Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 30 листопада 2015  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про роботу Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів в 2015 році  доповіла  директор центру  Оксана Кривущенко.

 

За інформацією Оксани Борисівни, зараз на обліку в центрі перебуває 195 дітей з особливими потребами. Працюють з ними  13 педагогів.

 «Свої обов'язки ми виконуємо чесно і добросовісно, про що свідчать показники роботи центру за результатами яких ми зайняли 1 місце в області за 2014 рік. Маємо надію, що і в цьому році ми збережемо лідерство» - зазначила директор центру.

 

Серед головних завдань центру – це  максимальна адаптація дітей - інвалідів в соціумі, саме на це направлені  зусилля робітників закладу. Аби позбавити дітей всіляких комплексів, їх залучають до участі в масових  святкових заходах.  Протягом року було проведено 11 таких заходів, в них взяло участь 138 дітей. Активну участь в цих заходах беруть також батьки вихованців центру, сусіди, що живуть поруч, учасники художніх колективів, спортивних секцій, міських загальноосвітніх шкіл, просто  небайдужі люди.

 

Як зазначила доповідачка, колектив центру  намагається  створити дружню затишну атмосферу загального свята, щоб діти не почувалися самотньо.

 

Оскільки  психологічної допомоги потребують  і  батьки дітей - інвалідів,  надання психологічної підтримки батькам  стало ще  одним із пріоритетів роботи центру.   В центрі працює Школа батьків.

 

«Зараз  працівники центру працюють  над створенням бази електронної комунікації. З тими батьками, що вже внесені до бази,  ми маємо можливість спілкуватися по інтернету майже щоденно.  Наприклад пройшла дитина сеанс масажу або заняття з арт - терапії і вже на прикінці дня, після підведення щоденних підсумків, ми можемо надати відповідні рекомендації батькам, більш того перебуваючи на заняттях в школі батьків вони обмінюються адресами і мають можливість не тільки самі спілкуватися між собою, але і іх діти, це звичайно дає не аби який позитивний ефект»  -  повідомила Оксана Кривущенко та поділилася планами на майбутнє – це  організація та проведення благодійного марафону. Мета   марафону -   збір коштів для вирішення нагальних проблем, таких як зміцнення матеріально технічної бази центру,   придбання підйомника, медичного обладнання, навчальних посібників, комп'ютерів тощо.

«В цьому ми сподіваємося насамперед отримати підтримку міської влади, ЗМІ, всіх вас шановні присутні і всіх небайдужих мешканців нашого міста» - такими словами завершила свій виступ директор центру.

 

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні   виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

 

За результатами апаратної наради міським головою надані доручення:

 

Начальнику управління праці та соціального захисту населення  (Наймитенко А.М.) на апаратних нарадах при міському голові надавати інформацію про кількість розглянутих справ щодо призначення субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги.

Начальнику управління освіти (Сергєйко Н.О.) слідкувати за відповідністю санітарним  нормам температурного режиму в загальноосвітніх навчальних  та дошкільних закладах.

Керівникам структурних підрозділів, керівникам підприємств, установ, організацій міста:

  1. в зв’язку зі складними погодними умовами взяти активну участь у прибиранні снігу біля установ;
  2. звернути увагу на виконання показників  та використання капітальних видатків на кінець року.

 

 

 30.11.2015 12:52

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"