Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 31.10.16

31 жовтня  2016  року   під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги  відбулась чергова апаратна нарада.  В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій міста, журналісти  місцевих ЗМІ . 

 

Головною темою стало обговорення початку та перебігу  опалювального сезону 2016-2017 років. Інформацію з цього питання надав в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради Геннадій Мелашенко.

 

Опалювальний сезон в м.Шостка розпочато 13.10.2016 року згідно рішення виконкому від 12.10.2016 №241 «Про початок опалювального сезону 2016-2017 років». В першу чергу забезпечено подачу тепла в дитячі садки, школи і заклади охорони здоров'я та інші об'єкти соціальної сфери, потім житловий фонд.

 

По м. Шостка 45б будинків підключені до системи централізованого опалення, з яких 403 будинки - комунальної власності, 47 будинків -об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельні кооперативи (ЖБК); 29 об'єктів соціальної сфери: 13 -загальноосвітні школи, 13 - дошкільні учбові заклади, 3 - лікувальні установи.

 

Станом на 31 жовтня 2016 року на 100% житлового фонду та об'єктах соціальної сфери в робочому режимі проходить опалювальний сезон.

 

В зв'язку з виявленням поривів на внутрішньо будинкових системах опалення та гарячого водопостачання (пориви на стояках та батареях) відключено від:

-    центрального опалення 4 стояка в двох будинках;

-    гарячого водопостачання З стояка в 1 будинку.

Орієнтовний граничний термін відновлення надання послуг опалення та гарячого водопостачання на цих будинках - 3 листопада 2016 року.

 

Геннадій Мелашенко  розповів про роботу , проведену житлово-експлуатаційними та ремонтно-будівельними підприємствами в рамках  підготовки житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період 2016-2017 років: відремонтовано покрівель в обсязі 26,1тис.кв. метрів. Виконано необхідний ремонт запірної арматури (1478 од.) та заміну аварійних дільниць на внутрішньо-будинкових мережах (1562 м.), ремонт ізоляції (682 м.), ремонт обладнання систем тепло- та водопостачання, ремонт під'їздів (63 шт.), ремонт дверей під'їздів (142 шт.), скління під'їздів (268 м.кв.). Роботи по підготовці до опалювального періоду 2016-2017 років тривають.

 

Підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період об'єкти соціальної сфери. Проведена перевірка стану готовності теплових господарств житлового фонду та об'єктів соціальної сфери. Складено та підписано акти та паспорти готовності об'єктів до роботи в опалювальний період.

 

З протоколом  апаратної наради при міському  голові  можна ознайомитись за посиланням  http://shostka-rada.gov.ua/documents/protokoli_aparatnih_narad_pri_mskomu_golov1/protokol_39_vd_311016

 

 

 31.10.2016 14:15

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"