Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 5 березня 2012 року

 

        Під керівництвом міського голови, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 5 березня  2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

        Начальник відділу з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи Микола Науменко  проінформував  про виконання міської комплексної програми  профілактики  правопорушень за 2008-2011 роки.

        Відповідно  до  рішення ХХVI  сесії  обласної ради п’ятого скликання    від 25.07.2008 р. рішенням виконавчого комітету Шосткинської міської ради  від 23.10.08  № 340 схвалений  проект міської комплексної програми профілактики правопорушень на  2008-2011 роки. Рішенням XVIII Сесії V скликання  Шосткинської міської  ради від 28.10.2008 р. було затверджено міську  комплексну програму профілактики правопорушень на 2008-2011 роки.

         Виконавці зазначені у програмі забезпечили  реалізацію передбачених заходів у повному обсязі.

         Між міським органом внутрішніх справ та громадськими формуваннями налагоджені зв’язки. На даний час  в місті працюють 5 громадських формувань з охорони громадського порядку. 2 з них створені в 2010 році та зареєстровані рішеннями  виконкому, що збільшило  членів громадських формувань  в місті на 27 осіб і становить на сьогодні 129 осіб.  Члени громадських формувань заохочуються грошовою винагородою за кожне чергування та додатковою відпусткою до 5 діб.    Виконавчим комітетом  міської ради  спільно з керівництвом  МВ ГУМВС в Сумській  області проводиться  обстеження  службових приміщень дільничних інспекторів міліції по місту і при необхідності проводиться ремонт цих приміщень. Служба дільничих інспекторів міліції забезпечена необхідним устаткуванням та технікою.

        В 2011  році в місті  був обстежений ряд  пунктів  дільничних  інспекторів міліції та  проведений ремонт. 

 

        При міськвиконкомі  працює спостережна комісія, яка ставить на облік та встановлює контроль за умовно-достроково звільненими від покарання.  Комісія допомагає  звільненим  в відновлені документів,  працевлаштуванні, забезпеченні житлом.

             Проводяться заходи по  розширенню місць в гуртожитках для осіб, які звільнилися  з місць позбавлення волі та не мають постійного житла.

         В  2011 році  поселено в гуртожитки 5 чол., відновлені  паспорти 4 особам,  працевлаштовано 3 чол.

         Протягом 2011 року  працевлаштовано 192 засуджених.

         Службою у справах дітей спільно з кримінальною  міліцією  у справах дітей, відділом у справах сім’ї та молоді, управлінням освіти, ШМЦСССДМ з метою профілактики дитячої бездоглядності, бродяжництва, жебракування, попередження  правопорушень і злочинів, профілактики алкоголізму, тютюнопаління та наркоманії, охорони прав та інтересів дітей “групи ризику”  за звітній період проведено 30 рейдів (“Діти вулиці”, “Підліток”, “Урок”). Під час рейдів  виявлено 6 неповнолітніх,  обстежено 72 сім’ї.

         За звітний період  виявлено 10 сімей, які неспроможні виконувати виховні функції. В даних сім’ях проживає 18 дітей. Цим сім’ям надана консультативна, інформаційна, юридична допомоги.

           З  нагоди святкування Дня молоді та з метою підтримки дітей-сиріт, в рамках роботи  соціальної підтримки сім’ї 21.04.11 р. була проведена молодіжна акція “Обираємо  щасливе майбутнє”. Для випускників-сиріт було організовано круглий стіл  з залученням спеціалістів міськрайонного центру  зайнятості, управління  освіти, Центру медико-соціальної допомоги дітям та молоді  “Клініка, дружня до молоді”, служби у справах дітей. До молодіжної акції було залучено 30 дітей-сиріт.

          З 04.06.11 по 30.08.11 р. було організовано та проведено 64 тематичні ігротеки в дитячих оздоровчих таборах та в Шосткинському обласному  центрі соціально-психологічної  реабілітації дітей.

       З метою протидії розповсюдженню серед дітей наркотичних засобів і психотропних речовин, виявленню осіб, які схиляють дітей до їх вживання та пияцтво  проходять рейди по перевірці гуртожитків навчальних закладів.

      Також одним із напрямків роботи Міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є соціальна реабілітація та адаптація дітей та молоді, яка звільнилась з місць позбавлення волі. За звітний період до Центру звернулось 107 осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі,  їм надано 207 послуг та 51 звільнений з місць позбавлення волі (151 послуга)

       Основні питання, які турбують молодь: це прописка, і надання  житла, отримання паспорту, втрата документів, лікування і вирішення матеріальних питань, і все це на фоні профілактичних консультацій щодо попередження рецидиву скоєння злочинів, профілактики наркоманії, СНІДу та туберкульозу. У звітному періоді під соціальним супроводом ШМЦСССДМ перебувало 24 сім’ї, (21 сім’я, яка опинилася у складних життєвих обставинах та 3 опікунські сім’ї),в яких виховується 44 дитини, 4 особи з числа дітей-сиріт та 1 дитина-сирота. З ними проводилась робота згідно плану соціального супроводу.

       Протягом  2011 року  осіб, звільнених з місць позбавлення волі ШМЦСССДМ  влаштовано на навчання  6 чол. з них 1 неповнолітній, оформлено документи   14 чол.   

       Проводяться комплексні перевірки торгівельних закладів з питань дотримання Правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами в частині заборони їх продажу неповнолітнім. За  2011 рік  проведено  25  перевірок.

         За звітний  період в Службі у справах  дітей Шосткинської міської ради  на первинному обліку перебуває  122 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. За 64 дітьми закріплено житло і на праві власності – 5, збереження якого контролює Служба у справах  неповнолітніх.

         Проведена перевірка  по доцільному використанню  приміщень  дитячих  підліткових закладів та спортивних майданчиків. Приділяється особлива увага зайнятості дітей у вільний від занять час. В місті функціонують: 3 музеї, 11 позашкільних закладів, 2 стадіони, 1 басейн, 21 спортивний  зал, 52 спортивних майданчики. 2 тенісні корти, 2 лижні бази, 4 дитячо-юнацьких спортивних школи, 2 клуби за місцем проживання, 3 бібліотеки  для дітей, дитяча школа мистецтв, музичні школи, центр культури і дозвілля.

       На виконання комплексної програми розроблений спільний план  Шосткинської виховної колонії  та управління економіки Шосткинської міської ради щодо реалізації продукції, виготовленої в  Шосткинськії  виховній  колонії на підприємствах та в установах міста.

         В  2011 році  співпраця адміністрації Шосткинської виховної колонії   66 з промисловими підприємствами міста, організаціями та бюджетними установами дозволила виконати завдання щодо розміщення  замовлень на промислових потужностях колонії, та реалізувати продукції на 669,8 тис. грн.    

        При прийнятті міської комплексної програми правопорушень на  2008-2011 рік в ресурсному забезпеченні програми  передбачено виділення коштів для сприяння діяльності дільничних інспекторів міліції, громадських формувань  з охорони громадського порядку  та заохочення громадських помічників дільничних інспекторів міліції.

         На   2011   рік було   передбачено  фінансування  в   сумі 95 тис. грн. для зміцнення  матеріально технічної бази правоохоронних органів, виділення транспорту та техніки, необхідної для виконання завдань по охороні громадського порядку боротьби зі злочинністю ці кошти виділяються,  заходи   фінансуються.

         Протягом  2011 року було виділено 9  кімнат в гуртожитках   працівникам  правоохоронних органів та надана одна квартира. Управлінням земельних  ресурсів виділені перспективні земельні ділянки для забудови. Відпрацьований  механізм продажу на пільгових умовах житла для працівників міліції.

        В 2011 році проводився місячник добровільної здачі зброї, спеціальних засобів, боєприпасів і вибухових речовин.

         Впровадження автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху та нагляд за ними введено в міську комплексну програму профілактики правопорушень на 2008-2011 роки.   Кошти на ці заходи не виділялись.

          Розроблений план реконструкції вулиць міста, ремонтується  шляхове покриття,  установлені  відповідні  дорожні знаки, зроблена розмітка доріг та пішохідних переходів. Співробітниками ДПС проводилась робота по профілактиці дорожньо-транспортних пригод.

      Начальник управління освіти Антоніна Наймитенко повідомила, що вихованка СЮН, учениця школи-ліцею Малишок Марина нагороджена грамотою Інституту ботаніки за роботу з наукового питання,  вона також нагороджена путівкою до Всеукраїнського табору «Юннат».

       На минулому тижні  закінчився 3 обласний етап Всеукраїнських учнівських   олімпіад з базових дисциплін, в якому взяли участь  90 учнів ЗОШ міста, переможців 65.

     Управління освіти та навчальні заклади працюють над організацією та проведення обласного семінару з математики на базі школи - ліцею.

      Начальник управління житлово-комунального господарства Микола  Краснощок розповів,  що аварійних ситуацій  на минулому тижні не було. На наступному тижні  буде продовжене    відключення Міськгазом газу  в будинках для проведення  технічного огляду. Міський голова  наголосив на необхідності організації роботи по   попередженню мешканців будинків про відключення  та складання відповідних графіків.

     Начальник відділу культури і туризму Ігор Фатун повідомив, що на минулому тижні  в музеї відбулось відкриття виставки Весняний капіж. Протягом тижня відбудуться святкові заходи  з нагоди 8 березня   - концерт в дитячій Школі мистецтв  5 –го березня  та розважальна програма в центрі естетичного виховання 7-го  березня. 

     Директор міськрацентру зайнятості Людмила Кошик розповіла, що зараз  на обліку центру зайнятості знаходяться  1830 мешканців Шостки, . З 6 березня в міськрайцентрі  переходять на нову систему обслуговування незайнятого населення, в зв’язку  з чим утворено новий сектор - сектор соціальних ризиків.

     Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи  Ольга Ткаченко повідомила, що  надзвичайних ситуацій на минулому тижні не відбулось.

     Заступник головного лікаря Надія Дац проінформувала про те, що на минулому тижні підвищився рівень захворювань на гострі респіраторні захворювання та грип, в зв’язку з чим необхідно проводити міри з профілактики цих захворювань та  дотримуватися належного санітарно – епідеміологічного режиму.05.03.2012 17:19

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"