Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада при міському голові 28 травня 2012 року

Під керівництвом міського голови, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 28 травня  2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

 Завідувач сектору  у справах сім’ї та молоді Ольга Сокульська  доповіла про хід організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2012 року .

 Відповідно до рішення  міської ради від 28.12.2011 року «Про міську програму відпочинку та  оздоровлення дітей на 2012 рік» та з  метою своєчасної підготовки організованого відпочинку та  оздоровлення дітей і учнівської молоді, розпорядженням міського голови  створено міську Комісію з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2012 року.

22 травня відбулось засідання Координаційної ради з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2012 року.  На засіданні були  розглянуті питання щодо організації роботи пришкільних, та профільних таборів, таборів праці та відпочинку та заміських таборів  «Лісний» та «Світлий».

 У 2012 році заплановано охопити відпочинковими послугами 2379 дітей та 1560 дітей оздоровленням.

Як і в минулому році 36 закладів відпочинку та оздоровлення готові або готуються до прийому дітей (2 стаціонарні табори, 22 табори з денним перебуванням дітей , 1 наметовий, 11 таборів праці та відпочинку)

З 28 травня в пришкільних таборах, таборах праці та відпочинку  та таборах при ДЮСШ міського управління  освіти  розпочали відпочинок 1925 дітей. 

З 20 червня планується розпочати ПТНТ з фінансуванням з обласного та місцевого бюджетів.

 Вартість  оздоровлення дітей у заміських оздоровчих таборах планується здешевити  шляхом покриття господарських витрат за рахунок місцевого бюджету із розрахунку 230 грн. на одну путівку.

Оздоровчий табір «Лісний»  КЗ «Зірка» розпочне роботу з 7 червня, вартість путівки складає 2455 грн. 

З 18 червня заплановано початок роботи заміського  табору «Світлий». Наразі в «Світлому» триває підготовка  до оздоровчої кампанії . Орієнтовна вартість путівки – 2000 грн.

Доплата  від Фонду соціального страхування для заміських таборів  складає 840 грн., решту оплачують батьки та профспілки організацій, де вони працюють.

Як і в попередні роки планується оздоровлення 160 дітей диспансерної групи на  базі дитячої лікарні.                                                                І

16 дітей з числа  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, обдарованих дітей, з малозабезпечених та дітей, які перебувають на диспансерному обліку, направлені  цього року для відпочинку та оздоровлення до Артеку.

В закладах оздоровлення та відпочинку заплановані різноманітні заходи по пропаганді здорового способу житія, організації змістовного дозвілля дітей та молоді.28.05.2012 11:46

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"