Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 04.01.16

Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,   за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  4 січня 2016  року  відбулась перша в новому  році  апаратна нарада при міському голові.

 

Про роботу архівного відділу Шосткинської міської ради в 2015 році доповіла начальник відділу Маргарита Харченко.  

 

Діяльність архівного відділу міської ради  впродовж минулого року була спрямована на реалізацію державної політики у сфері архівної справи, формування Національного архівного фонду, забезпечення збереженості і загальнодоступності архівних інформаційних ресурсів міста та виконання Плану розвитку архівної справи на 2015 рік.

 

Першочерговим завданням архівної галузі є забезпечення збереження документів, що утворилися у процесі діяльності підприємств, установ і організацій та мають історичну та культурну цінність.

 

На сьогоднішній день архівний відділ міської ради розміщений у спеціально пристосованих приміщеннях і займає 143,3 кв.м. Забезпечений комп’ютерною і оргтехнікою, телефонним зв’язком, Інтернетом  та первинними засобами пожежогасіння.

 

В архівних фондах зберігаються документи промислових, будівельних, підприємств, установ освіти, культури, охорони здоров’я, статистики, фінансових органів, органів місцевого самоврядування.

 

Поповнення архівних фондів відбувається щорічно. Так  у  звітному році на державне зберігання надійшло 265 од.зб. документів НАФ, що на 80 одиниць більше ніж у 2014 році, якими поповнено 7 архівних фондів списку № 1.

 

Відкрито 11 нових фондів ліквідованих підприємств, які передали на зберігання 109 справ з особового складу.

 

Всі передані документи на зберігання прошифровані та закартоновані.

 

Станом на 01 січня 2016 року в архівному відділі міської ради налічується 121 фонд з загальною кількістю 8218 од.зб. Із них перебувають на зберіганні документи Національного архівного фонду за період з 1986 по 2012 роки, всього 4 663 од. зб., у тому числі періоду незалежності – 512 од.зб., 98 фондів ліквідованих підприємств, де налічується 3555 од.зб. з кадрових питань (особового складу) та виборча документація в кількості 320 боксів і 55 мішків.  

 

Одним з шляхів формування Національного архівного фонду є упорядкування закінчених у діловодстві документів. Було упорядковано 105 од.зб.  установ-джерел формування НАФ. Також проведено упорядкування, оправлення та підшивка документів з особового складу ліквідованих підприємств, всього 71 од. та виборчої документації з місцевих виборів 2015 року, всього 176 од.зб.

 

На виконання Програма здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ на 2009–2019 рр., яка затверджена наказом Держкомархіву України здійснено перевіряння  облікових документів-описів справ постійного зберігання 20-ти фондів списку № 1 та створений реєстр описів (електронний варіант). Розпочато роботу по перевірянню та упорядкуванню наглядових справ джерел формування НАФ.

 

Перевірено наявність – 410 од.зб. в т.ч. перевірено наявність та стан документів 7 підприємств – джерел комплектування НАФ

всього 265 од.зб. та  145 од.зб. документів НАФ, які зберігає управління освіти міської ради за 2010-2013 роки та Шосткинська міська рада та її виконавчий комітет за 2012-2014 роки. 

 

Протягом минулого року проведено 4 засідання ЕК архівного відділу міської ради, де пройшли опрацювання  24 документи джерел формування НАФ, із них 19 погоджені ЕПК Державного архіву Сумської області.

 

 

Одним із пріоритетних напрямів роботи у 2015 році залишається використання архівних документів. Запити надходять  від громадян України, Росії, Білорусії, Узбекістану, Ізраілю.

 

Архівний відділ міської ради виконує функції трудового архіву, тому  завдяки зусиллям працівників відділу ведеться пошукова робота за запитами фізичних і юридичних осіб.

 

Здебільшого люди звертаються за підтвердженням загального стажу роботи, трудового стажу для призначення пенсії на пільгових умовах, розміру заробітної плати, майнових прав.

 

Протягом минулого року  надано 1487 довідок, що на 361 довідку більше ніж у 2014 році. За тематикою найбільша кількість запитів надійшло: про підтвердження трудового стажу – 467 в т.ч. про підтвердження трудового стажу для призначення пенсії на пільгових умовах - 212,  про заробітну плату – 457, про підтвердження факту роботи в ДВК – 341; з майнових питань – 121, з інших питань - 101.

 

Відділ відповідає на запити органів місцевого самоврядування, судів, правоохоронних органів. Протягом року надано 326 довідок на запити правоохоронних органів.

 

З 2013 року було започатковано приймання запитів від населення електронною поштою. В 2015 році цією послугою скористались вже 14 громадян.

 

Прийом громадян проводиться згідно графіку особистого прийому, але прийом здійснюється практично кожний день. Першочергово розглядаються звернення найменш соціально захищених верств населення: інвалідів за станом здоров’я, громадян, які оформлюють пенсії по втраті годувальника. Ми намагаємося скоротити термін виготовлення довідок від 3 днів до 3-х тижнів, час виготовлення довідок залежить від її складності при виконанні, по можливості пропонуємо надання довідки про заробітну плату за 10-20 років, що дає можливість для обчислення максимальної пенсії. Всі запити здійснюється безоплатно. Терміни розгляду не порушуються.

 

Приділяється особлива увага  щодо якості складання архівних довідок, що значно зменшило кількість повторних звернень громадян по уточненню наданих відомостей.

Постійно вживаються заходи  для поліпшення роботи із зверненнями громадян. Громадянам, які звертаються до архівного відділу надаються консультації і роз’яснення з найбільш актуальних питань, що порушуються  у зверненнях. В разі необхідності, здійснюється пошук місцезнаходження підприємств або архівів, де зберігаються документи ліквідованих підприємств інших держав через мережу Інтернет.

 

Надається практична допомога в оформленні запитів до інших установ та архівів.

Для обізнаності громадян та полегшення пошуку інформації на офіційному сайті міської ради на сторінці архівного відділу міської ради розміщено перелік ліквідованих підприємств, що зберігаються в архівному відділі міської ради.

 

Для здійснення оперативної інформаційно-пошукової роботи і контролю за вирішенням питань порушених у запитах, створена і ведеться електронна база даних обліку звернень громадян.

 

Протягом 2015 року організовано роботу 2 користувачів  по фондах архіву і було видано 5 справ.

 

Основні показники роботи архівного відділу, заплановані на 2015 рік виконано.

 

Під час апаратної наради було обговорено питання забезпечення життєдіяльності міста в умовах  значного зниження температури повітря. Міським головою надані  відповідні доручення.  

 

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні   виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

 

 

 

 

 

 

Фото: Василя Романенка04.01.2016 13:07

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"