Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Апаратна нарада 22.02.16

Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,   за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  22 лютого 2016  року  відбулась чергова  апаратна нарада при міському голові.

Про роботу житлово-комунальних служб міста Шостка в 2015 році та хід проходження опалювального періоду 2015-2016 років доповів начальник управління житлово-комунального господарства Віталій Могильний.

 

За його словами, житлово-експлуатаційними та ремонтно-будівельними підприємствами в ході проведення підготовки житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період 2015-2016 років виконувались  роботи по:

-   капітальному ремонту 29 ліфтів, на п'яти будинках відремонтовано та відновлено диспетчерський зв'язок (роботи виконані на загальну суму 830,545 тис. грн.);

-   по капітальному ремонту покрівель на 67 будинках міста (на загальну суму 1825,735 тис. грн.) 19,63 тис. м2;

-   на 17 будинках міста виконано ремонт та заміну інженерних мереж (на загальну суму 330,82 тис. грн.);

-   виконані роботи по ремонту димових та вентиляційних каналів, фасадів та козирків під'їздів, ремонт будинків (на загальну суму 518,915 тис. грн.);

-   в рамках реалізації міської програми підтримки ОСББ та житлових кооперативів надавалась допомога такому житловому фонду на загальну суму 57,2 тис. грн.

 

Всього на вищезназначені  роботи було витрачено 3725,02 тис. грн.

 

Крім того в підготовці міста до опалювального сезону були задіяні КП ВУВКГ, підприємства - надавачі теплової енергії, ЖКВ, КП «Шостка-Зеленбуд», КП «Шостка-Міськсвітло», установи соціальної сфери, підприємства по утриманню доріг та тротуарів, інші підприємства, організації міста.

 

Поряд з цим проводились роботи по благоустрою та санітарному утриманню територій міста. Це - поточний ремонт доріг, тротуарів та їх утримання. На ці потреби використано   1332,36 тис. грн. На  чищення та ремонт зливної каналізації, ремонт та встановлення дитячих майданчиків, підготовка та утримання міського пляжу, ремонт пам'ятників та інших об'єктів благоустрою, догляд та утримання зелених насаджень, громадські роботи, на утримання мереж вуличного освітлення використано 872,2 тис. грн.

 

Всього на благоустрій міста використано 6286,64 тис. грн.

 

Виходячи з того, що підготовчі роботи були виконані вчасно та на належному рівні, теперішній зимовий період в місті проходить на належному рівні без серйозних недоліків.

 

На сьогоднішній день проводяться роботи по підготовці міста до весняної толоки та виконанню сезонних робіт по підготовці житлового фонду до наступного опалювального періоду.

 

 

  22.02.2016 10:07

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"