Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Атестація робочих місць за умовами праці

Найбільш поширеними видами шкідливих факторів, яких зазнають працівники, як і раніше, залишаються хімічні речовини, пил, шум.

Переважна більшість працівників, зайнятих на роботах з несприятливими умовами праці (біля 3,3 тис. чол.), припадає на підприємства промисловості.

2,5 тис. чол. за результатами атестацій отримали право на пільгове пенсійне забезпечення, 3,4 тис. чол. на додаткові відпустки та доплати за роботу в несприятливих умовах праці.

Відповідно до статті 7 Закону України „Про охорону праці” працівники, зайняті на роботах з важкими та шкідливими умовами праці, повинні безоплатно забезпечуватися лікувально-профілактичним харчуванням, молоком або рівноцінними харчовими продуктами, газованою солоною водою, оплачуваними перервами санітарно-оздоровчого призначення, скороченою тривалістю робочого часу, додатковою оплачуваною відпусткою, пільговою пенсією, оплатою праці у підвищеному розмірі.

Дані пільги встановлюються на підставі атестації робочих місць за умовами праці.

Згідно з вимогами чинного законодавства, атестація робочих місць за умовами праці повинна проводитись на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності та господарювання, а також фізичними особами (підприємцями), тобто скрізь, де є робочі місця з несприятливими умовами праці, не рідше одного разу на п’ять років.

В разі не проведення атестації робочих місць за умовами праці, працівник втрачає право на пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах, тому керівники підприємств та організацій повинні чітко слідкувати за періодичністю та строками її проведення. Звертаємо увагу, що відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації робочих місць за умовами праці, покладається на керівника підприємства, установи, організації.

  Протягом минулого року атестація робочих місць була проведена на 21 підприємстві міста: ПП „Грант-Сервіс”, КПТ „Корал-1”, Шосткинська дільниця ПАТ „Укрвторчормет”, ТОВ „Фармхім”, ТОВ „Хемікал Інвест Лімітед”, ТОВ „Вант ЛТД”, ТОВ „Елга”, ТОВ „ШП „Харківенергоремонт”, ТОВ „Тиру”, ПП „Топаз ЛТД”, Комунальна установа Сумської обласної ради Обласний діагностичний центр у місті Шостка, ТОВ „Шосткажитлосервіс”, Шосткинська міжрайонна державна лабораторія ветеринарної медицини, КП „Шостка - Зеленбуд”, ТОВ „Шостка - Хімпродукт”, ПАТ „Бель Шостка Україна”, ВАТ „ЗЗБК - 7”, МПП „Максим”, ТОВ „Екфіла”, Шосткинська стоматологічна поліклініка, ТОВ „ТСХ-хімреактив”.26.03.2013 13:39

Источник: Портал управління праці та соціального захисту населення http://upszn-shostka.gov.ua/index.php/news/718-2013-03-27-09-51-02
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"