Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Атестація робочих місць за умовами праці

На сьогодні на 86 підприємствах міста (загальна кількість працюючих 12,2 тис. чол.) виявлені 3,1 тис. робочих місць, умови праці на яких за окремими показниками не відповідають санітарно-гігієнічним нормам. У таких умовах працюють 4,2 тис.чол.

Найбільш поширеними видами шкідливих факторів, яких зазнають працівники, як і раніше, залишаються хімічні речовини, пил, шум.

Серед підприємств з несприятливими умовами праці – 34 підприємства промисловості, 13 – будівництва, 9 – торгівлі, 6 – виробництва та розподілення електроенергії, газу та води, 4 – транспорту та зв’язку, 7 – надання комунальних та індивідуальних послуг, 11 – установи охорони здоров’я, 4 – освіти та 11 – інших галузей економіки.

Відповідно до статті 7 Закону України „Про охорону праці” працівники, зайняті на роботах з важкими та шкідливими умовами праці, повинні безоплатно забезпечуватися лікувально-профілактичним харчуванням, молоком або рівноцінними харчовими продуктами, газованою солоною водою, оплачуваними перервами санітарно-оздоровчого призначення, скороченою тривалістю робочого часу, додатковою оплачуваною відпусткою, пільговою пенсією, оплатою праці у підвищеному розмірі.

Дані пільги встановлюються за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

Згідно з вимогами чинного законодавства, атестація робочих місць за умовами праці повинна проводитись на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності та господарювання, а також фізичними особами (підприємцями), тобто скрізь, де є робочі місця з несприятливими умовами праці, не рідше одного разу на п’ять років.

У разі не проведення атестації робочих місць за умовами праці, працівник втрачає право на пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах, тому керівники підприємств та організацій повинні чітко слідкувати за періодичністю та строками її проведення.

Протягом минулого року атестація робочих місць була проведена на 12 підприємствах міста.

Нагадуємо, що термін дії проведеної атестації робочих місць у 2014 році закінчується на таких підприємствах: КЛПЗ “Шосткинська дитяча лікарня”, КЛПЗ СОР “Шосткинський міжрайонний протитуберкульозний диспансер”, ОП НДІЕІМ, ТОВ ТВП “Зодіак”, ТОВ „Плюс ЛТД”, ТОВ „Фармхім”, КП „Комбінат шкільного харчування”, Держ НДІХП, ТОВ „Шосткинська міська друкарня”, ТОВ „Іона -ойл”, Шосткинська міжрайонна державна лабораторія ветеринарної медицини, МПП „Максим”, МПП „Макс-маркет-сервіс”, ПП “Катунь”, ТОВ „Стандарт - 2002”, ТОВ „Жилкомсервіс”, ДПТЗ “Шосткинське вище професійне училище”.

Звертаємо увагу, що відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації робочих місць за умовами праці покладається на керівника підприємства, установи, організації.

 06.03.2014 11:39

Источник: Портал управління праці та соціального захисту населення http://upszn-shostka.gov.ua/index.php/news/986-2014-03-06-13-29-59
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"