Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Азбука материнства - для матусь Шостки

Направлена акція на попередження раннього соціального сирітства та зменшення кількості дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, на надання допомоги молодим матерям з питань виховання дітей. Продовжуватиметься акція до 25 лютого, за цей час фахівці Центру соціальних служб поспілкуються з матусями на базі Центру медико-соціальної допомоги дітям та молоді „Клініка, дружня до молоді”, дитячої лікарні та пологового будинку ЦРЛ.

Відбувається акція в два етапи: наочний та інформаційний. Під час першого робиться міні - експозиція, в якій відображені правила догляду за малюком, основи того як його сповивати, вкладати спати, залишати/не залишати в ліжечку а також багато іншого. Для того щоб виставка була цікавою і барвистою, деякі картинки носять гіперболізований характер, інші – представлені у вигляді шаржів, переглядаючи які, молоді мами будуть навчатися навичкам догляду за дітьми

Друга частина – особиста зустріч з матерями фахівців Шосткинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Її головна мета – надати інформацію про психологічні особливості виховання дітей молодшого віку, кризі дитини 3-х річного віку, обговорити питання дитячих істерик, з якими без сумніву доводиться стикатися всім батькам без винятку.

Під час бесіди з елементами тренінгу мами дізнаються як за допомогою любові і терпіння допомогти пережити своєму малюкові кризу становлення особистості «Я сам», замість того щоб «ламати» дитину криками, погрозами і фізичними покараннями. Також мами навчаться протистояти та правильно реагувати на істерики.

Центром проводиться і інша робота скерована на формування навичок відповідального батьківства. Працюючи з учнівською та студентською молоддю ми проводимо тренінгові програми: «На порозі сімейного життя», «Сімейне життя – творчість двох», «Найдорожчий скарб, як в родині лад» та інші.

 

 14.02.2013 12:54

Источник: Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді http://www.shostka-rada.gov.ua/organy_vlady/shostkins_kij_m_s_kij_centr_soc_al_nih_sluzhb_dlya_s_m_d_tej_ta_molod/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"