Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Бібліотека на природі

Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод, це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.А літні канікули – гаряча пора для бібліотекарів, коли дітей не тільки обслуговуютькнигою,  а й дл я них організовують цікаве і змістовне    дозвілля.

Центральна дитяча бібліотека ім. Горького для дітей, які відпочивають в оздоровчому таборі при міській дитячій лікарні, провела  Літературно-спортивне рандеву «Книгограй». 

 

 

Центральна дитяча бібліотека ім. Горького для дітей, які відпочивають в оздоровчому таборі при міській дитячій лікарні, провела  Літературно-спортивне рандеву «Книгограй». Захід проходив на ігровому дитячому майданчику, що розташований у парку біля дитячої лікарні. Зручно вмостившиь на лавочці під відкритим небом  діти  активно відповідали на запитання  з літературного акваріуму  «Що я знаю про рідний край» та «Казкове асорті».  Цілий кошик великих та маленьких книжок принесли працівники  бібліотеки . Це вірші, казки,повісті, оповідання. Діти залюбки читали та переглядали книжки, які були їм  до вподоби. А ще для дітей організували  коло ігрових забав «Стрибункове літо»,  де учасники  брали участь у веселих конкурсах та спортивних змаганнях: «Лови, кидай», «Утримай рівновагу», «Смуга перешкод» та інші.   Спражнім  святом  став  для дітей конкурс «Міняю кульку на віршика».  Майже всі  одночасно піднімали свої рученята з бажанням розповісти той чи інший віршик, почувши, що  віршовані рядочки можна обміняти на різнокольорові кульки.  Звучали прекрасні римовані слова про Україну та найкращі людські якості наших людей, про міцність родинних взаємин. Також згадувалась українська природа – квіти, птахи, свійські та дикі тварини. Не оминули діти у своїх віршиках тему школи та спорту.  За участь у конкурсі учасники  отримали більше десятка кульок. Отже всім відвідувачам   дитячого майданчика  бібліотека на природі прийшлася до душі.    

 

 Н.М.Сєдова

Бібліограф 1 кат. ЦДБ ім..Горького

 05.08.2014 12:08

Источник: Міська ЦБС http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"