Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

АБИ БЕЗДОГЛЯДНІ ДІТИ ПОВЕРНУЛИСЯ ДО НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ

Відкриття центру – це ще один прояв уваги держави до проблем дітей, зокрема, тих, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Тут прийматимуть знедолених, які залишилися без сім'ї, зазнали насильства та потребують соціально-психологічної допомоги.

Саме з метою подолання дитячої безпритульності і бездоглядності в області центр було створено розпорядженням голови облдержадміністрації рівно два роки тому. Будівництво цього вкрай необхідного для суспільства закладу профінансовано на 70% за рахунок субвенцій з держбюджету та на 30% з цільового фонду обласного бюджету.

У центрі перебуватимуть діти від 3 до 18 років. Тут облаштовано спальні кімнати, навчальні класи, є кухня, їдальня, спортзал і навіть АБИ БЕЗДОГЛЯДНІ ДІТИ ПОВЕРНУЛИСЯ ДО НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯбасейн. За словами директора центру Олександра ЧМИХА, створюватимуться групи до 10 осіб, які об’єднують дітей за віком, принципом родинності, характером та ступенем соціально-психологічної дезадаптації. Усі діти зможуть здобути освіту, та найголовніше фахівці надаватимуть їм комплексну соціальну, психологічну, педагогічну, медичну допомогу.

Дитина може особисто звертатися за допомогою до центру цілодобово та перебувати тут протягом часу, необхідного для її реабілітації, поінформував директор, але не більше 9 місяців у разі стаціонарного перебування та 12 місяців - денного перебування.

У центрі функціонують відділення соціальної, психологічної та педагогічної діагностики та реабілітації, лікувально-профілактичне відділення, юридична служба. Є тут і власний "Телефон довіри для дітей".

Оглянувши заклад, Павло Качур переконався, що тут дійсно створені усі належні умови для нормального й повноцінного життя дітей. "Тож такі умови повинні бути в усіх бюджетних закладах", - впевнений він.
А за словами міського голови Шостки Микола НОГИ, за останні десять років це єдиний відкритий у місті обласний заклад.

Ремонтні роботи проводило ТОВ "Дизайн Холдинг". Його внесок у цю благородну справу було теж відзначено. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у будівництво обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Павло Качур нагородив грамотою голови облдержадміністрації Ірину ШИЛОВУ, директора цього товариства. Грамоту голови облдержадміністрації отримала також Валентина ГАЙТИНА, начальник служби у справах дітей Шосткинської міської ради.12.01.2008 21:15

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://state-gov.sumy.ua/2007/12/27/abi_bezdogljadn_dti_povernulisja_do_normalnogo_zhittja.html
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"