Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Олег Бояринцев: «Реалізація програми забезпечення дитячих закладів якісними меблями дасть можливість вирішити одну з гострих соціальних проблем»

Перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев виступив на сесії обласної ради, що відбулася 5 липня, з пропозицією створити обласну програму забезпечення дитячих закладів якісними меблями.

 

Виступаючи на сесії обласної ради перед депутатами, Олег Анатолійович поділився своїми враженнями від останніх відвідин кількох дитячих відділень районних лікарень і дитячих садків та звернувся до колег з проханням підтримати його ініціативу.

      - Шановні колеги, депутати обласної ради! Впевнений, що ви всі, буваючи на зустрічах у колективах у своїх виборчих округах, не раз звертали увагу на старі, обшарпані меблі у дитячих садках і дитячих відділеннях лікарень. Вважаю за доцільне, з метою створення належних умов для виховання підростаючого покоління, розробити регіональну цільову програму забезпечення дошкільних навчальних закладів, закладів позашкільної освіти та дитячих лікарень меблями з використанням виробничого потенціалу комунальних підприємств та закладів професійно-технічної освіти області.

        За словами Олега Бояринцева, реалізація даної програми дасть можливість вирішити одну з гострих соціальних проблем, створить нові робочі місця, сприятиме наповненню бюджету і, крім того, буде направлена на підтримку місцевих товаровиробників.

         За наявною інформацією, потреба по області у шафах для одягу складає до 1000 шт., шафах для іграшок та навчального приладдя - до 1000 шт., ліжок –
до 8000 шт., столах і стільцях – до 2000 комплектів. І це тільки по дошкільним закладах. Не меншою є потреба у меблях і у закладах позашкільної освіти та у дитячих медичних закладах області. Поряд з цим Сумська область має значний потенціал підприємств та закладів комунальної та державної форми власності, у тому числі закладів професійно-технічної освіти, які мають можливість забезпечити виробництво необхідного обладнання.

      Як приклад, Олег Анатолійович навів досвід обласного комунального підприємства «Сумиоблагроліс», яке, виконуючи завдання стосовно збільшення обсягів переробки лісогосподарської продукції з виробництвом товарів кінцевого споживання, винайшло можливість спільно з ДПТНЗ «Глухівський професійний ліцей» налагодити виробництво столів і стільців для дошкільних дитячих закладів. Опрацьовується питання виробництва інших дитячих меблів з використанням виробничих потужностей державних професійно-технічних навчальних закладів області.

       Голова Сумської обласної ради Геннадій Михайленко дав доручення профільним управлінням розробити проект програми та надати на розгляд депутатам.12.07.2011 19:22

Источник: Сумська обласна рада http://www.oblrada.sumy.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"