Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Бюро правової допомоги – суттєвий крок до розширення доступу населення до безоплатної правової допомоги

З 1 липня 2015 у Шостці працює місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Діяльність Шосткинського місцевого центру поширюється на територію Шосткинського, Кролевецького, Глухівського, Середино-Будського, Ямпільського, Путивльського районів. У пріоритеті Шосткинського центру – доступ до правосуддя в цивільних та адміністративних справах малозабезпечених громадян, інвалідів, дітей-сиріт, біженців, ветеранів війни (учасники бойових дій, в т.ч. учасники АТО) та інших вразливих категорій осіб. Здійснюють представництво інтересів у судах 11 адвокатів, які співпрацюють з місцевим центром.

 

Наразі триває реформа Міністерства юстиції, і найближчим часом Центри переймуть частину функцій управлінь юстиції, особливо що стосується комунікації з громадянами в конкретних громадах, районах, маленьких містечках. Натомість на місцях замість районних управлінь юстиції буде реалізовано концепцію бюро правової допомоги, основна місія якої полягає у посиленні правової спроможності територіальних громад. З 1 липня 2016 року запрацюють у м. Путивль, Кролевець, Глухів, Середино-Буда, Ямпіль бюро правової допомоги, як відокремлені структурні підрозділи Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Відкриття бюро правової допомоги – суттєвий крок на шляху до наближення якісної правової допомоги до людей незалежно від місця проживання та статків. Зокрема, бюро правової допомоги будуть виконувати такі функції: активне правопросвітництво на рівні кожної територіальної громади; доступ до електронних сервісів Мін’юсту (в подальшому – всіх державних електронних сервісів); надання безоплатної первинної правової допомоги (юридичних консультацій); прийом звернень щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги; безпосереднє здійснення представництва інтересів клієнта в суді.У кожному бюро працюватиме 2-3 працівники-юристи, які надаватимуть послуги громадянам.

Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Шостка, вул. Горького, 4, час роботи: пн -пт 08: 00-17: 00, без перерви. Тел .: (05449) 7-30-94,

 

гаряча лінія: 0-800-213-103.

 

 

 

 

 06.04.2016 14:08

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"