Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Бізнесменів області запрошують до участі у Міжнародному інвестиційному форумі «Сумщина Invest-2016. Україна-Польща: інвестиції, розвиток, партнерство»

 

 

 

 

Український Національний комітет Міжнародної торгової палати та регіональне представництво в Сумській області, спільно з Сумською обласною державною адміністрацією, Сумською обласною радою та Сумською міською радою запрошують  до участі у Міжнародному інвестиційному Форумі «Сумщина Invest-2016. Україна-Польща: інвестиції, розвиток, партнерство», який відбудеться в м. Суми, 5-6 травня 2016 року на базі Сумського Національного Аграрного Університету.

 

 У роботі форуму очікується участь провідних компаній та освітніх закладів Люблінського воєводства Польщі (15-20 компаній) та Сумської області, які працюють в аграрній галузі, сфері переробки сільськогосподарської продукції, промисловості, будівництві, спеціалізуються на розробці енергозберігаючих технологій, наданні консалтингових та юридичних послуг.

 Програма заходу передбачає презентацію інвестиційних можливостей Сумської області та міста Суми; презентацію потенціалу польських компаній; обговорення перспективних спільних проектів в сфері виробництва, науки та освіти.      

 

 Мета Форуму:

— встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та польськими підприємцями;

— опрацювання механізмів реалізації спільних інвестиційних проектів, враховуючи наявність у польської сторони можливостей отримання фінансування з європейських фондів;  

— опрацювання можливостей залучення сучасних технологій та обладнання за різними напрямками, напрацювання торгівельно-економічних зв’язків, обмін досвідом, презентація інвестиційних проектів тощо.

 

Контактною особою з усіх організаційних та інших питань є виконавчий директор Регіонального представництва ІСС України - Ігор Коротич (тел. 0542 67 11 70; е-maіl: ісс.sumy@gmаі.соm)

 

 

 

Попередня програма  «СУМЩИНА ШУЕ8Т-2016. УКРАЇНА-ПОЛЬЩА: ІНВЕСТИЦІЇ. РОЗВИТОК. ПАРТНЕРСТВО».

 

 

5-6 травня 2016 р. 

 

 

(на території Сумського Національного Аграрного університету, м. Суми, вул. Герасима Кондратьева, 160).

 

 

05 травня

 

 

9.15 - 10.00 Реєстрація учасників форуму, огляд експозиції форуму.

 

 

10.30 -10.50 Урочисте відкриття форуму.

 

Народні депутати України, представники центральних органів влади, посольських та консульських установ Республіки Польща в Україні, керівництво Сумської області, м. Суми, депутати місцевих рад, ректори СНАУ та СумДу, представники міжнародної торгової палати України, польського та українського бізнесу, ЗМІ.

 

 

 

11.00 - 15.00 Пленарна частина Форуму

 

Презентація інвестиційного потенціалу Сумщини, польський досвід розвитку сільського господарства, інформація консалтингових фірм щодо особливостей ведення бізнесу в Польщі та ЄС; ІТ - сфера, регіональний розвиток.

 

 

 

6 травня

 

 

9.00. - 13.00 Відвідування підприємств Сумської області представниками польського бізнесу (за окремим планом).

 27.04.2016 15:04

Источник: Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"