Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

чер

  15 березня  у приміщенні виконкому під керівництвом  секретаря міської ради,  голови комісії  Хомовненко Л.П. відбулось чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

                 На комісії були розглянуті питання щодо стану безпеки при використанні газу в закладах громадського харчування, торгівлі та у пересувних торгових точках у місцях масового скупчення людей (доповідач – головний державний інспектор держгірпромнагляду по Сумській області Ситий М.П. ) та  про заходи щодо нормативного забезпечення виконання технічного обслуговування і безпечної експлуатації внутрішньо-будинкових систем газопостачання житлових будинків (доповідач – начальник управління житлово-комунального господарства міської Краснощок М.І.).

          За результатами розгляду  першого питання порядку денного комісія вирішила:

1. Узяти до відома доповідь Ситого М.П., виступи членів комісії і запрошених на засідання комісії про стан дотримання на території міста вимог безпеки використання газу в закладах громадського харчування, торгівлі і у пересувних торгових точках (в місцях масового скупчення людей), на газонаповнювальних станціях (пунктах) та вжиття заходів щодо її підвищення.

         2. Територіальному управлінню Держгірпромнагляду у Сумській області, ШРВ Управлінню Держтехногенбезпеки у Сумській області, керуючись статтею 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю ) у сфері господарської діяльності», з метою забезпечення контролю за дотриманням норм промислової, техногенної і пожежної безпеки, попередження нещасних випадків і пожеж при

     використанні газу в закладах громадського харчування, торгівлі, спланувати та провести відповідні перевірки. Про результати перевірок прозвітувати на плановому засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС у вересні місяці.

         3.Виконкому міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій міста

        - при виконанні узгоджувальних та консультаційних процедур щодо питань  підприємництва, забезпечити проведення роз'яснювальної роботи і попередження суб'єктів господарювання (в письмовій формі) щодо відповідальності за недотримання вимог безпеки життєдіяльності населення, у тому числі при   використанні газу і газових приладів.

 -  організувати роботу з попередження (в письмовій формі) власників газо наповню - вальних станцій (пунктів)  про заборону наповнення та реалізації побутових

         газових балонів на  АГЗП, крім балонів, призначених для      використання на автомобільному транспорті і про відповідальність за недотримання вимог безпеки життєдіяльності людей.

          -  забезпечити посилений контроль за виконанням заходів суб'єктами господарської діяльності, при необхідності  влаштування пунктів обміну балонів на АГЗС, АГЗП та АЗС, щодо реалізації у повному обсязі вимог "Правил роздрібної торгівлі та надання послуг з постачання скрапленого вуглеводневого газу для побутових потреб населення та інших споживачів".

          - забезпечити оперативне  реагування у разі виявлення порушення нормальних умов життєдіяльності населення пов'язаних з попередженням нещасних випадків і пожеж при використанні газу в закладах громадського харчування, торгівлі (в місцях масового скупчення людей), на газонаповнювальних станціях (пунктах).

          - забезпечити інформування населення про правила та заходи безпеки під час використання газу в закладах громадського харчування і торгівлі.

 

         4. 3 метою безпечного використання скрапленого  газу та попередження аварій:

 - Здійснювати реалізацію скрапленого газу для потреб населення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.11.2003 р. № 1790 "Про затвердження Правил роздрібної торгівлі надання послуг з постачання скрапленого, вуглеводневого газу для побутових потреб населення та інших споживачів".

        -  Забезпечити укладання із суб'єктами підприємницької діяльності договорів на виконання зазначених робіт у разі відсутності у них аварійно-диспетчерських служб, оперативного зв'язку "104", підрозділів аварійно-відновних робіт, виробничої бази, необхідної для виконання всіх видів робіт для безперебійного та безаварійного газопостачання.

         -  Контроль за виконанням цього рішення покласти на ШРВ Управління Держтехногенбезпеки у Сумській області, управління житлово-комунального господарства міської ради, доручивши їм подати відповідну узагальнену доповідь до міської комісії з питань ТЕБ та НС до 20 вересня 2012 року.

           За результатами розгляду  другого  питання порядку денного комісія вирішила:

1. Узяти до відома доповідь Краснощока М.І., виступи членів комісії і запрошених на засідання комісії про стан та заходи щодо безпечної експлуатації систем газопостачання в житловому фонді міста.

2.В зв'язку з численними аваріями в Україні, які виникають останнім часом і пов'язаними з експлуатацією газових систем які обладнані в житловому фонді управлінню ЖКГ міської ради, Шосткинському управлінню по експлуатації газового господарства, підприємствам обслуговуючим житловий фонд, міський ЗМІ організувати проведення роз'яснювальної роботи серед населення міста по безпечній експлуатації газових приладів та систем під час використання газу в побуті.

3. ШУЕГГ та житлово-експлуатаційним організаціям неухильно дотримуватися  виконання "Правил безпеки систем газопостачання України"  та постійно покращувати систему охорони праці в частині газопостачання.

 4.Для недопущення соціальної напруги серед мешканців будинків, в яких доводилося технічне обслуговування систем газопостачання та виникли проблеми з підключенням газу із-за відсутності мешканців окремих квартир ШУЕГТ та Підприємствами, обслуговуючими житловий фонд (управителями) спільно погоджувати свої дії по підготовці до виконання вказаних робіт таким чином, щоб мешканці не відчували затримки з подачі газу в своїх квартирах.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління житлово- комунального господарства міської ради.17.03.2012 00:31

Источник: Шосткинська міська рада www.state-gov.sumy.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"