Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Чи в назві справа?

Вітаємо всіх жителів нашого міста з відкриттям зали для проведення урочистостей. В канун Нового року у новому, осучасненому залі пройшли перші весільні церемонії. Молодь, їх рідних та друзів вітали співробітники, музиканти, маленькі танцівники та жителів міста. Особливим це свято було для тих, хто доклав багато зусиль для того, щоб це сталося: архітекторів, дизайнерів, будівельників ...

 

Потреба у створенні нового, іншого за своїм стилем залу продиктована часом та мріями багатьох шосткинців. Планується, що в цій залі згодом будуть проводитися не тільки весільні церемонії, а й інші святкові заходи, як це практикується в інших країнах світу. Формат заходів також буде змінюватися, відходити від старих стереотипів. Сучасна молодь потребує креативних рішень, потребує нешаблонного, навіть ексклюзивного підходу у всьому, у тому числі і при проведенні таких урочистих церемоній. Ось чому при відновленні залу в основу закладені найбільш сучасні будівельні технології та дизайнерські рішення, що дозволять під час організації церемоній використовувати індивідуальні елементи дизайну та технічні рішення, створюючи свій настрій. 

 

В перспективі планується розширити територію в межах прилеглого скверу. Розглядається можливість організації виїзних церемоній. Щодо назви оновленої зали " Wedding", то в перекладі з англійської це означає весілля. Сподіваємось, що цей проект буде таким же успішним, як Art центр, co-working. Місто продовжує подавати нові ідеї, створювати нові форми співпраці.

 

Звичайно, навіть традиційно, є ті, кому завжди щось не подобається. До речі, коли ремонтувався Art центр, критики було не менше. Але краще пропонувати, привносити, розвивати та будувати красиве місто, місто, де хочеться жити, вчитися, одружуватися, ростити дітей. Місто відкрите до співпраці, до речі як і оновлений зал. 

 

Одружуйтесь самі, приходьте привітати з одруженням своїх друзів, пропонуйте свої ідеї використання нашого з вами приміщення. З Новим роком всіх поздоровляю. Тільки в мирі і злагоді ми зможем розвивати наше місто.

 

 

Офіційна сторінка міського голови  в Фейсбук  https://www.facebook.com/Noha.Mykola/?_26.12.2018 11:14

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"