Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Медіа



Батьки та діти

Отцы и дети
Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів дослідження серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжу та медичного училища. Дослідження проводилось з метою вивчення взаємовідносин дітей та батьків, бо саме ці взаємовідносини є проблемою вічності, яка завжди існувала, існує й існуватиме у суспільстві.

Слід зазначити, що демократичність нашого життя має відбиток на стосунках зазначеної групи. Саме 52% опитаних вважають себе дорослими.
33% вважають, що мають право діяти самостійно, не рахуючись з думкою батьків.

Звичайно, всі батьки бажають благополуччя і добра своїм дітям, але нажаль не всі діти це розуміють і на питання „Чи розуміють тебе тато і мама?” - позитивно відповіли 57% і „не завжди” – 40%.

На питання „З ким із батьків ти найбільш близький?” - перевагу надають матері (63%), батькові лише 12%.
Взагалі, у повсякденному житті ми часто стаємо свідками різних стосунків: від щирих і доброзичливих, до нервових і агресивних. І основою всього цього є повага, взаєморозуміння або нестриманість чи несприйняття. Тобто реалії життя, над якими ми часто і не замислюємось, поки нас „хтось” або „щось” не підштовхне.
Так було і з нашими опитаними, коли ми їм поставили питання „Чи є у них обов’язок перед батьками?”- 77% відповіли „так”, бо батьки дали їм життя(14%), виростили (14%), а вони, в свою чергу, повинні забезпечити їм старість (22%).

І головне треба пам’ятати, що „сім’я – це палац щастя”, який будується поступово і залежить від нас самих, наших взаємин один з одним, наших уподобань і прагнень. 39% опитаних учнів та студентів бажають, щоб їхня майбутня сім’я була схожа на сім’ю їх батьків.

Саме про такі сім’ї і мріє наша сучасна молодь, бо вони є взірцем для наслідування, в них присутній зв’язок поколінь, який є залогам шани, благополуччя, успіху та довірливих стосунків дітей і батьків. А допомагає в цьому молоді нашого міста Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який в рамках роботи консультативного пункту „Довіра” на базі гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів та студентської соціальної служби на базі гуртожитку коледжу проводить групову та індивідуальну роботу. Згідно останнім дослідженням психологів найефективнішою формою групової роботи є тренінг. З даної тематики спеціалістами Центру проводяться наступні тренінги: „Впевнена в собі людина – запорука успіху”, „Розмова про кохання”, „Ділова жінка у сучасному суспільстві”, „Я і мої батьки”, „Найдорожчий скарб, ... як в родині лад”, „Конфлікти та шляхи їх вирішення”, „Ранні шлюби: „ЗА” чи „ПРОТИ” та інші. Такі тренінги допомагають учням та студентам розвивати вміння працювати в колективі, формувати впевненість у собі та пошук колективного розв’язання проблем.


17.02.2009 18:46

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua





Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"