Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Чотири шосткинця отримали довічну державну стипендію

11 вересня 2018 року був підписаний Указ Президента України про призначення довічних державних стипендій учасникам бойових дій у період Другої світової війни, повідомила Антоніна Наймитенко, начальник управління праці і соціального захисту населення:«Всього по Україні таку стипендію буде отримувати 100 осіб. Чотири по місту Шостка. Довічної державною стипендію Президент України удостоїв таких шосткинців : Віра Латиніна,  Іван Пархоменко, Федір Сікора, Володимир Чеховей.

 

Наша землячка Віра Борисівна Латиніна пішла на фронт добровольцем у вересні 1941 р. Дівчина пройшла тяжкий шлях відступу і, навіть, побувала в оточенні в Спас-Деменському котлі, звідки прорвалася штурмом в числі небагатьох щасливців. Віра Борисівна є учасником кровавої битви на Курській дузі, після перемоги в якій в складі 60-ї стрілецької дивізії протягом серпня-вересня 1943 р. приймала участь у визволенні рідного Шосткинського району. Далі було визволення Чернігівської області, форсування Сожі та Дніпра, звільнення братніх Білорусії та Польщі, тяжкий штурм Берліну і переслідування ворога до самої Ельби. За бойові подвиги зв’язкова єфрейтор В. Латиніна удостоєна орденів Червоної Зірки, Вітчизняної війни ІІ ст., медалі «За бойові заслуги» та інших.

 

Військфельдшер Іван Петрович Пархоменко на фронтах Другої світової війни знаходився з червня 1942 р. по травень 1945 р. Наш земляк брав участь в обороні Ленінграду і звільненні братніх Прибалтийських республік. Про його витримку і героїзм говорить витяг з нагородного листа: «Протягом 30 днів боїв на території Мгінского району в серпні 1943 р. він особисто виніс з поля бою 289 поранених бійців і командирів». А таких епізодів у бойовій біографії Івана Петровича було багато. Лише на фронті гвардії ст. лейтенант, а нині полковник медслужби Пархоменко був нагороджений двома орденами Червоної Зірки, двома медалями «За бойові заслуги» та рядом інших медалей за оборону і визволення міст.

 

Колишній сільський вчитель Федір Григорович  Cікора до лав збройних сил був призваний в 1939 р. і в бої Другої світової війни вступив рано-вранці 22 червня 1941 р. В умовах постійного обстрілу і авіаударів, щоденних боїв і періодичної блокади в складі броньованого артилерійського залізничного ешелону командир відділення Сікора обороняв Прибалтику і Білорусію, прикриваючи відхід головних сил Західного фронту від самісінького кордону, а далі приймав участь в оборонних і наступальних боях Західного, Резервного, Брянського і Калінінського фронтів, згодом – 2-го і 3-го Українських фронтів. Війну Федір Григорович закінчив в Чехії на посаді старшого техніка артилерійського дивізіону. За бойові подвиги на фронті він нагороджений двома орденами Червоної Зірки, медаллю «За бойові заслуги» та рядом інших медалей.

 

Наш земляк льотчик-винищувач Володимир Трохимович Чеховей брав участь в боях 1944-1945 рр. Володимир Трохимович прикривав бойові вильоти штурмової авіації на ворожі позиції, бази, скупчення живої сили і техніки вермахту, а також прикривав бойові дії наземних військ 1-го і 2-го Прибалтійських, 1-го, 2-го і 3-го Білоруських фронтів під час визволення Прибалтики, Білорусії та Польщі, штурму німецьких фортифікаційних споруд і укріплених ліній, в тому числі під час штурму Берліна. За мужність і героїзм гвардії полковник В. Чеховей удостоєний ордену Червоного прапора, двох орденів Вітчизняної війни ІІ ступеню, медалі «За бойові заслуги» та інших.

Довічні державні стипендії виплачуються щомісяця в розмірі 100 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Нині ця сума дорівнює 1435 гривень.

 09.10.2018 10:40

Источник: Shostka-news http://www.shostka-news.com/yaki-budinki-m-shostki-10-zhovtnya-zalishatsya-bez-vodopostachannya/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"