Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Обговорили президентський проект Конституції

У малому залі Шосткинського міськвиконкому на виконання доручення Секретаріату Президента України відбулось засідання за «круглим столом», в якому взяли участь секретар міської ради В.М. Літкевич, керуюча справами міськвиконкому О.М. Кравченко, начальники управлінь та відділів міської ради, представники міських організацій партій «Народний союз «Наша Україна», Народний Рух України, КПУ, СПУ, Єдиний центр, громадських організацій ветеранів, жінок, «Діти війни», «Наша Шостка», міського відділення Міжнародного товариства прав людини та інших. Обговорювався проект нової Конституції України, запропонований Главою держави В.Ющенком.

З інформацією про позицію Президента України щодо механізмів та шляхів проведення конституційних змін виступили В.М.Літкевич та начальник відділу з питань внутрішньої політики В.М.Нікітін. Потім відбувся обмін думками.

Оцінюючи запропонований для обговорення проект Основного Закону країни, голова шосткинської організації рухівців М.М.Скорик зазначив: «Я б усі проекти перекреслив і здав у макулатуру. Конституція має змінюватись повільно. Лише треба визначити, хто має право вносити зміни. Наприклад, президент. У проекті говориться, що екс-президент повинен бути довічним сенатором. Цього робити не треба». Цієї думки дотримується і міська громадська організація Міжнародного товариства прав людини, повідомив п. Скорик.

Начальник організаційного відділу Н.Ф.Трубачова запропонувала в новій Конституції передбачити проведення виборів до міських рад за мажоритарною системою терміном на 5 років.

В основному підтримавши проект Президента, представниця міського партосередку «Народний союз «Наша Україна»О.М.Дяченко висловила побажання, щоб в Конституції було чітко визначено: ніякої недоторканості ні депутатам усіх рівнів, ні сенаторам, ні президентам, ні прем’єрам, ні суддям, ні прокурорам – перед Богом всі рівні. «На жаль, у проекті така норма чітко не прослідковується», – зазначила представниця президентської партії.

«Єдине, що треба змінити в Україні, це ліквідувати інститут президентства», – заявив лідер шосткинських комуністів, підтримавши тезу про те, що «проект Конституції, який зараз пропонується, треба здати в макулатуру».

Голова міської громадської організації «Діти війни» В.М.Ніпод у своєму виступі зазначила, що «…і діюча Конституція непогана, треба тільки виконувати її положення, зробивши певні зміни».


13.06.2009 00:20

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"