Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

«Дитинство - це найщасливіша пора для багатьох з нас, ми завжди з дуже теплими почуттями повертаємося в пам'яті в ці роки, - зазначив директор Центру естетичного виховання Володимир Кисельов, - так давайте прикладати всі зусилля до того, щоб наші діти могли через кілька років з посмішкою і радістю згадувати час, коли вони були маленькими ».

У день захисту дітей міська влада, управління освіти, співробітники Центру естетичного виховання та депутати від фракції Партії регіонів у міській раді, об'єднали зусилля, щоб принести радість  маленьким  шосткинцям.

Частиною доброти своїх сердець і радістю з дітьми поділилися представники Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради. У веселих і цікавих конкурсах діти брали участь з великим задоволенням. Спортивні змагання та естафети чекали в цей день і тих, хто прийшов на площу. На згадку про цей день у дівчаток  і хлопчиків залишаться не тільки заряд позитивних емоцій, але також призи і подарунки.

На центральній площі міста, була організована яскрава святкова програма та атракціони.  Дітлахи з радістю брали участь в іграх, танцях, хороводах, каталися на гойдалках і стрибали на батуті.

Народний депутат України Ігор Федорович Молоток приєднався до дитячого свята, поздоровив малечу та батьків: «Як казав великий філософ, якщо кожен з нас зробить щасливою хоча б одну дитину чи людину, то світ буде доброзичливим і щасливим. У світі не буде біди, сиріт… Якщо хочеш зробити дитину щасливою, то подаруй їй радість, посмішку.  Гасло нашого заходу: «Світ починається з посмішки дитини» - наголосив Ігор Федорович та  подарував  присутнім  цікаву розважальну програму.

Не залишилися без уваги в святковий день і діти, у долі яких був непростий життєвий етап. Для них міською владою,  управлінням освіти та Центром естетичного виховання було  організовано чудове свято та солодкий стіл.  «Кожна дитина має право на турботу. Якщо в неї немає батьків, то таку турботу повинна надавати держава, а також ми, дорослі, яким небайдужа доля кожної дитини в нашій країні» - наголосила голова фракції Партії Регіонів у міській раді Галина Слизовська.

А щоб свято запам'яталося надовго, малюкам дарували іграшки та солодощі, пригощали морозивом.

У святковий вечір дітвору міста чекав ще один сюрприз, волонтери Шосткинської міської організації Партії Регіонів на всіх дитячих майданчиках міста пригощали морозивом.
       


03.06.2013 09:00

Источник: Центh естетичного виховання http://cev-shostka.at.ua/news/u_shostci_vidsvjatkuvali_den_zakhistu_ditej/2013-06-02-155
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"