Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ДІАЛОГ З КРАЇНОЮ ТРИВАЄ

Олександр ЦУПРО: «Турбота про кожного громадянина – головна мета Програми Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» і ми послідовно виконуємо її»

На цьому у ході прес-конференції наголосив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації. «Нині ми докладаємо зусиль, аби кожен житель Сумщини міг отримати оперативний та дієвий відгук на своє звернення», – підкреслив Олександр Цупро.

 

На переконання заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації, телевізійний проект «Діалог з країною», який стартував у лютому цього року, став новим етапом у вирішенні проблем людей.

У рамках проекту на електронну пошту контактного центру від жителів Сумщини надійшло 75 звернень до Глави держави. Нині з них вирішено повністю 43 звернення, по 27 – надано вичерпні роз’яснення, 5 – залишено на контролі до остаточного вирішення, поінформував Олександр Цупро.

За його словами, найбільше людей турбують питання соціального захисту населення – 20 звернень (27%); житлово-комунального господарства – 15 (20%); благоустрою, будівництва та ремонту доріг – 6 (8%); охорони здоров’я – 5 (7%). Також надходили питання щодо житлової та аграрної політики, освіти і науки, культури та транспорту.

У територіальному розрізі найбільше звернень надійшло від жителів Сум, Конотопу, Ромен, а також Охтирського, Буринського та Ямпільського районів.

«Питання, порушені громадянами в рамках проекту «Діалог з країною», знаходяться на особистому контролі у Президента України та є першочерговими для виконання місцевими органами влади», – резюмував заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр Цупро.06.08.2013 11:34

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://sm.gov.ua/ru/2012-02-03-07-53-57/3279-dialoh-z-krayinoyu-tryvaye.html
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"