Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Де в Шостці можна придбати "Доступні ліки"

З 1 квітня в аптеках України можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати  ліки від серцево-судинних захворювань, діабету і бронхіальної астми.

 

Це передбачено урядовою програмою "Доступні ліки". МОЗ має на меті допомогти важкохворим українцям. Згідно з опитуванням   громадської організації "Пацієнти України", 97% пацієнтів платили за препарати, лікуючись амбулаторно (вдома, на прийомах у лікарів). 43,5% з них позичають гроші чи продають майно для лікування, а 48,8% відмовляються від лікування через брак коштів.

 

Отримати безкоштовні ліки в аптеці можна лише із рецептом від лікаря. У рецепті має бути вказана непатентована назва – МНН, зазначена в Реєстрі лікарських засобів.

Зауважимо, є конкретна форма рецепту, в іншому вигляді в аптеках документ не приймуть.

 

Рецепт діятиме 30 днів. Коли цей термін закінчується – потрібно йти до лікаря за новим рецептом. У майбутньому МОЗ планує збільшити термін дії рецептів до трьох місяців.

Рецепти можуть виписувати як лікарі з державних установ, так і з приватних. Не має значення, який саме лікар виписує рецепт, це може бути і терапевт, і кардіолог, і сімейний лікар.

 

Отримати безкоштовні ліки можна буде лише в тих аптеках,  які приєдналися до програми "Доступні ліки".  У Шостці до реалізації програми «Доступні ліки» приєдналися наступні аптеки:  компанії «Фарм Союз» (. Ул Свободи 27/8, Некрасова, 16), «Суми-Фарм» (Садовий бульвар, 9), «Прана-Фарм» (вул. Свободи, 21), «Радій ЛТД» (вул.Свободи, 28/61) і «Аптека 197» (Миру, 8).   На таких аптеках ви побачите спеціальну позначку.

 

 

 25.04.2017 12:24

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"