Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ДЕНЬ ТЕАТРУ У ШОСТЦІ

27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. Цей день є справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів глядачів.

 

Саме таким, яскравим і святковим,  став цей день для шосткинських прихильників мистецтва Мельпомени.

Для маленьких шосткинців цього дня у центрі естетичного виховання «Юність»  була організована  зустріч з героями улюбленого мультсеріала «Фіксікі» у «Фіксі шоу». Протягом години діти разом з Ноліком, Сімкою, Дім Дімичем та Вірусом мандрували чарівними шляхами цікавинок, відгадували загадки, співали, танцювали і дуже старалися перетворити злого Віруса на Антивіруса.

Слід зазначити, що дітлахам це вдалося.

 

Трохи згодом у глядацьку залу завітали глядачі трохи старшого віку. На них чекали пригоди з «Веселим Роджером». Сміх та веселі посмішки супроводжували чергову прем’єру учасників зразкового театру «Дзеркало».Традиційно Світлана Разломова, режисер «Дзеркала» та юні театрали підготували виставу спеціально до святкування Міжнародного дня театру.

 

А ввечері на репетицію зібралися учасники Народного театру Шостки. Своє  професійне свято вони відзначили саме так, бо готують чергову прем’єру для прихильників своєї творчості.

 

Сьогодні свято, а далі знову буденне життя колективу. Театрали приходять на репетиції двічі – тричі на тиждень, під час яких працюють над новим репертуаром, готують нові вистави. У театрі  немає професійних артистів. Члени дорослого театру  — це лікарі, службовці, пенсіонери, представники інших професій, яких об'єднує любов до театру та відданість своїй рідній культурі.

 

Отже, театральне мистецтво Шостки сьогодні дуже різноманітне.

 

Не лінуйтеся ходити до театру - чи Вам сумно, чи радісно, чи є у Вашому житті на даний час успіхи або невдачі – театр завжди збалансує Ваші почуття та емоції, допоможе зрозуміти реальність і оцінити себе.

 

Фотозвіт

 

     

         28.03.2016 08:40

Источник: Центр естетичного виховання
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"