Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом



 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Держпраці інформує: Оформлюємо трудові відносини у правовому полі

Варто зазначити, що законодавство не передбачає можливості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Відтак, навіть за наявності між працівником та роботодавцем сімейних чи родинних зв’язків,  при виконанні функціональних обов’язків за відповідною професією, повинно бути оформлене у рамках законодавства - як трудовий договір  з обов’язковим поданням  повідомлення до територіального органу Державної фіскальної служби про допуск працівників до роботи. Інакше допомога за місцем здійснення підприємницької діяльності коштуватиме занадто дорого:

 

У ході інспекційного відвідування інспектором праці Управління Держпраці у Черкаській області встановлено, що ФОП  Є. здійснює підприємницьку діяльність у двох торгівельних приміщеннях та використовує  працю трьох найманих працівників (зокрема, двох своїх дочок) без оформлення з ними трудових відносин. На підставі акта інспекційного відвідування посадовою особою Управління  винесено постанову, якою на ФОП Є. накладено штраф у розмірі 335 070 грн.  за фактичний допуск  трьох працівників  до роботи без оформлення з ними трудових договорів.  Підприємець оскаржила постанову у судовому порядку, обґрунтовуючи вимоги, зокрема, тим, що її дочки не є найманими працівниками, а лише допомагають їй в роботі. 01.11.2018 р. Черкаським окружним адміністративним судом ухвалено рішення, яким у задоволенні позову ФОП Є. відмовлено повністю. Суд дійшов висновку, що Управлінням Держпраці у Черкаській області належними доказами доведено факт допуску працівників до роботи та факт виконання ними трудових функцій  продавця продовольчих товарів без укладення трудових договорів і визнано постанову  про накладення штрафу правомірною.

 

Подібна ситуація виникла у травні 2018 року і при перевірці додержання вимог законодавства про працю однієї  із сільських рад Сумської області. Зокрема, трудовий договір був укладений з працівником Д., а фактично виконувала работу бухгалтера працівник Н. («допомогала», перебуваючи у декретній відпустці). Сумським обласним адміністративним судом також відмовлено у позові сільському голові щодо визнання неправомірною постанови Управління Держпраці в Сумській області про накладання фінансових санкцій у розмірі 115413 грн. відмовлено.



30.11.2018 13:54

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua




 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"